Як ми вже писали, постраждалі від підтоплення внаслідок підриву Каховської ГЕС мають право на одноразову допомогу від держави у розмірі 5000 гривень.
Проте донедавна її могли отримати лише ті, хто не був раніше зареєстрований як переселенець і не отримував щомісячної держдопомоги (2000 гривень – для дорослого і 3000 гривень на дитину або людину з інвалідністю).
На початку липня уряд ухвалив рішення, що всі постраждалі, які на момент катастрофи проживали або були зареєстровані у підтоплених районах Миколаївської та Херсонської областей, отримають два види допомоги.
Чи буде магнітна буря в суботу. Експерти поділилися прогнозами. Що варто знати метеозалежним.
Щоб отримати щедрий урожай кабачків, важливо знати, коли поливати рослини, чим їх підживлювати та як…
Без барвників і консервантів – лише натуральні інгредієнти та яскравий смак. Готуємо улюблений напій в…
У міграційній службі нагадали про важливу вимогу для власників документів старого зразка. Про що потрібно…
Уряд ухвалив нові рішення щодо надання статусу інвалідності. Розповідаємо, хто зможе скористатися змінам.
Меморандум з Міжнародним валютним фондом передбачає підвищення тарифів для українців. Коли саме це відбудеться.