Насамперед необхідно евакуювати людей із затоплених районів і забезпечити питною водою мешканців Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської та Запорізької областей. За прогнозами фахівців, підтоплення триватиме ще кілька тижнів. Потерпілим надають допомогу.
З питань евакуації звертайтеся до органів місцевої влади або дзвоніть на «гарячу лінію» Міністерства реінтеграції: 15-48 (дзвінки безкоштовні).
Якщо ваші близькі або знайомі, які проживають в районі техногенної катастрофи, не виходять на зв’язок, повідомте про це на «гарячу лінію» Уповноваженого щодо зниклих безвісти: 0-800-339-247 (дзвінки безкоштовні). Мешканці тимчасово окупованих територій можуть звертатися на «Вайбер» або WhatsApp за телефоном: (095) 896-04-21 (дзвінки безкоштовні).
Також у Херсоні діє мобільний центр допомоги врятованим. У ньому допомагають з евакуацією і надають соціально-психологічну допомогу. Ті, хто потребує психологічної підтримки, можуть звертатися за телефоном: +38 (050) 626-13-79.
Окрім того, у десяти містах України працюють центри допомоги врятованим. У них також допомагають постраждалим від катастрофи на Каховській ГЕС – консультують з питань поселення, допомагають з гуманітарною допомогою і соцвиплатами.
Для допомоги постраждалим також працює «гаряча лінія» – 0800-101-102. За цим телефоном можуть звернутися небайдужі люди і запропонувати свою допомогу.
Відкрито реєстрацію на програму фінансової підтримки. У межах ініціативи можна отримати до 50 тисяч гривень.…
Увечері 4 квітня росія завдала удару балістичною ракетою по житловому району Кривого Рогу. Внаслідок цього…
Мінімальні пенсії для окремих категорій українців суттєво зросли. У деяких випадках підвищення перевищило 3 тисячі…
5 квітня — день, коли у світі згадують про кілька важливих міжнародних ініціатив. 5 квітня…
Пенсійні системи різних країн різняться. Природно, що й пенсійні виплати у них різні. Україна не…
Тепла погода чи холодна? Чого очікувати українцям у суботу? Синоптики зробили детальний прогноз.