Наприклад, глюкоза, на яку багатий цукор, необхідна для правильної роботи печінки і допомагає нейтралізувати токсини.
Крім того, вона задіяна у виробленні серотоніну – гормону, який відповідає за гарний настрій та стабільний емоційний стан.
Що стосується шкідливого впливу цукру, то він викликає звикання, подібно до наркотику, викликаючи відчуття комфорту і розслаблення. І якщо наш організм не отримує звичних солодощів, з’являються перепади настрою, дратівливість та агресія.
Крім того, якщо їсти багато солодкого, порушується баланс фосфору та кальцію, виникають проблеми із серцем, нирками, підшлунковою залозою. Цукор може стати причиною запальних процесів, прискорити старіння шкіри, викликати ожиріння та карієс, знизити імунітет.
Однак виключати цукор із раціону повністю небажано, потрібно лише стежити за його кількістю – на день вона не має перевищувати 20-25 грамів.
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.
У цей день відзначають 27 щорічних свят, з деякими з них ми хотіли б вас…