Наприклад, глюкоза, на яку багатий цукор, необхідна для правильної роботи печінки і допомагає нейтралізувати токсини.
Крім того, вона задіяна у виробленні серотоніну – гормону, який відповідає за гарний настрій та стабільний емоційний стан.
Що стосується шкідливого впливу цукру, то він викликає звикання, подібно до наркотику, викликаючи відчуття комфорту і розслаблення. І якщо наш організм не отримує звичних солодощів, з’являються перепади настрою, дратівливість та агресія.
Крім того, якщо їсти багато солодкого, порушується баланс фосфору та кальцію, виникають проблеми із серцем, нирками, підшлунковою залозою. Цукор може стати причиною запальних процесів, прискорити старіння шкіри, викликати ожиріння та карієс, знизити імунітет.
Однак виключати цукор із раціону повністю небажано, потрібно лише стежити за його кількістю – на день вона не має перевищувати 20-25 грамів.
Українці можуть "докупити" страховий стаж через електронний портал Пенсійного фонду, без необхідності відвідування установ. Як…
"Нафтогаз" впровадив нові правила для оплати рахунків за газ. Споживачів закликають не допускати прострочення платежів…
Виплати під загрозою! Якщо не проводити жодних операцій із пенсійною карткою, ви можете втратити доступ…
Стартувала видача гуманітарної допомоги. Продуктові набори та засоби гігієни надаються не кожній людині окремо, а…
У 2025 році в Україні змінюються умови отримання пенсій по інвалідності. Хто має пройти повторний…
Цієї ночі окупанти атакували кілька областей, зокрема Дніпропетровську, Харківську, Запорізьку, Київську та інші. Представники обласної…