Бажання людини завжди не збігаються з її фінансовими можливостями. Ресурси обмежені, а для підтримки комфортного рівня життя потрібно багато чого: купувати комп’ютерну та побутову техніку, відпочивати у кафе та ресторанах, відвідувати кінотеатри та музеї, регулярно їздити на відпочинок до інших країн.
Кредит у МФО – найкращий спосіб вирішити свої фінансові проблеми
Позичити у родича добре тим, що ви не платите відсотки – скільки взяли, стільки і віддали. Однак вам доведеться пояснювати, для чого, для яких цілей вам потрібні гроші. Якщо ви не зможете повернути борг вчасно, то, можливо, посваритеся з цією людиною надовго, якщо не назавжди.
Кредит у банку хороший невеликою відсотковою ставкою та широким вибором форм кредитування. Ви можете взяти гроші не готівкою, а оформити кредитну картку. Погасивши борг на кредитці, ви можете відкласти її в ящик столу “про всяк випадок” і більше не користуватися. Недолік кредиту в банку у складності його отримання: ви повинні мати офіційну роботу, підтверджений дохід і не мати прострочених позик у минулому.
Найкращий варіант – це кредит онлайн в Credit 7. Ви берете невелику суму під високий відсоток. Внаслідок невеликого терміну кредитування (як правило, від 5 до 30 днів) загальна сума переплат виходить невеликою.
Переваги МФО як кредитора:
- Ваш мікропозик (https://credit7.ua/ru/mikrozajm/), як правило, нецільовий – отримані гроші ви можете направити на будь-які потреби : купівлю одягу, ліків, навчання дітей, ремонт у будинку тощо
- Мікрокредити видаються без забезпечення та поручителів. Отримати гроші можуть навіть пенсіонери та люди, які працюють неофіційно.
- Багато МФО «заплющують» очі на фінансово-кредитне минуле своїх клієнтів. Банки не видають кредити тим, хто допускав прострочення у минулому. Мікрофінансові компанії видають позики, але під більший відсоток, ніж решті своїх клієнтів.
Як взяти гроші в борг у МФО та повернути кредит
Взяти гроші в борг у МФО можна у готівковій або безготівковій формі шляхом переказу коштів на картку. Сама процедура оформлення кредиту проста:
- Зайдіть на сайт МФО, введіть суму кредиту та термін, на який вам необхідні гроші;
- Введіть ім’я, прізвище та по батькові, номер телефону та інші необхідні дані;
- Подайте заявку та дочекайтеся рішення скорингової системи;
- Якщо рішення буде позитивним, введіть код із смс – «підпишіть» ваш кредитний договір.
Як правильно брати та віддавати кредити
Багато людей у гонитві за комфортним рівнем життя беруть кредити без відмови, а потім не знають, як їх віддавати. Найголовніше правило таке: порівнюйте рівень кредитного навантаження з доходами. Вважається нормальним віддавати 20-30% свого доходу в рахунок оплати кредитів. Все, що більше, призведе до закредитованості та поступового сповзання вас у боргову яму.
Якщо ви не можете повернути борг вчасно, просіть про реструктуризацію боргу. Ще один хороший варіант – взяти позику в іншому МФО та під менший відсоток. Заплатіть новим кредитом свій старий обов’язок. Це дасть вам відстрочку на те, щоб знайти додаткову роботу чи підробіток та покращити свій фінансовий стан.