Але прилади все одно ламаються, через що потрібний ремонт телевізорів. Найчастіше це відбувається з вини самих користувачів: неправильна та необережна експлуатація швидко виводять з ладу будь-яку систему. У цій статті поговоримо, чому телевізор ламається та як цього уникнути.
Найпоширеніша причина, через яку ламається будь-яка техніка – не правильна експлуатація. Наприклад, ви проносили поруч із пристроєм кухоль чаю, але затнулися і облили корпус. Добре, якщо рідина потрапила лише на дисплей, але якщо чай потрапить у вентиляційні отвори, то поломки не уникнути: на платі з’явиться корозія, а доріжками перестане проходити струм.
Інша причина поломки – перегрів. Більшість телевізорів оснащуються пасивним охолодженням, через що швидко перегріваються. Радіатори на платах трохи рятують пристрій та дозволяють йому працювати без перерви кілька діб, проте користувачі самі заважають нормальній терморегуляції. Люди закривають вентиляційні отвори, ставлять пристрій впритул до стіни тощо.
Також постарайтеся не допускати падіння та різких ударів по корпусу телевізора.
Інша причина поломки – перепади напруги у мережі, які виникають під час грози. У більшості міст немає нормальних громовідводів, через що користуватися технікою в погану погоду не варто. Висока напруга може спалити електронні компоненти пристрою навіть попри плавкі запобіжники.
При цьому перепади трапляються не лише під час грози. Наприклад, таке може відбуватися через поломки на базовій станції. Краще придбати якісний безперебійник, щоб убезпечити техніку.
Більшість людей відразу ж відносить пристрій у ремонт. Це правильно, але є поломки, які можна виправити самостійно. Наприклад, ви можете замінити матрицю в телевізорі. Для цього потрібно лише розібрати корпус, прибрати старий елемент та поставити на його місце новий. Також майстри можна не викликати при проблемах операційної системи.
Звертатися до сервісного центру варто лише за серйозних поломок. Наприклад, у вас зламався чіп на платі або згорів конденсатор.
З 2025 року в Україні діють нові правила для отримувачів виплат за інвалідністю.
Громадяни, які належать до визначених категорій, можуть отримати квітневу гуманітарну допомогу у вигляді продуктового набору.…
6 квітня - Всесвітній день настільного тенісу, Всесвітній день фізичної активності, Глобальний тиждень здоровя підлітків.…
При розрахунку розміру пенсії беруть до уваги страховий стаж і розмір офіційної зарплати, з якої…
Якщо ви хочете приготувати розсипчастий та ароматний рис, то радимо при приготуванні додати лише один…
Більшість садівників, помітивши клей на деревах, нічого не роблять, вважаючи цей симптом незначним, проте що…