При призначенні допомоги на оплату житлово-комунальних послуг враховуються доходи всіх зареєстрованих у житловому приміщенні. Не враховують доходи лише в разі фактичного непроживання члена сім’ї в житлі, для чого потрібно надати підтверджувальні документи.
Проте для подружжя діють інші правила, про які нагадали в Пенсійному фонді України.
Як зазначають у ПФУ, згідно із статтею 3 Сімейного кодексу, подружжя вважається сім’єю й тоді, коли дружина та чоловік у зв’язку з навчанням, роботою, лікуванням, необхідністю догляду за батьками, дітьми та з інших поважних причин не проживають спільно. Тому при призначенні субсидії враховують доходи обох, навіть якщо подружжя разом не проживає.
Єдине виключення — якщо чоловікові та дружині понад 60 років і вони проживають у сільській місцевості або селищах міського типу.
Це передбачено пунктом 24 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабміну від 21.10.1995 № 848.
Шукаєте простий і смачний рецепт до чаю? Цей пісочний пиріг із варенням підкорює з першого…
Автоматичне перепризначення субсидій стосується більшості домогосподарств. Але якщо змінився склад сім’ї або майновий стан —…
Батат, або солодка картопля, – смачний та корисний продукт. Якщо ви хочете виростити його самостійно,…
Схеми шахраїв стають дедалі витонченішими. Вони використовують фейкові клавіатури, коментарі з фішинговими посиланнями й фальшиві…
У 2025 році в Україні знову зростуть вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію…
Відкрито реєстрацію на програму фінансової підтримки. У межах ініціативи можна отримати до 50 тисяч гривень.…