Як заощадити на комісії банку та «Укрпошти»?
Сплатити житлово-комунальні послуги можна у банківських установах, найпопулярніші з яких – «ПриватБанк» та «Ощадбанк», і у відділеннях «Укрпошти». За свої послуги усі організації стягують додаткову плату – комісійні.
Без комісії сплатити комунальні платежі можна лише через електронні кабінети «Приват24» або «Ощад24», але для багатьох пенсіонерів це технічно складно зробити.
Отже, з огляду на те, що платіжок зараз приходить ціла пачка – за саму послугу, її доставку, абонентське обслуговування тощо, комісійних платежів може набігти на дуже кругленьку суму.
Так, в «Ощадбанку» комісія з кожного платежу за наявності договору у банку з комунальною або житловою компанією складе 15 гривень, якщо такого договору немає – 20 гривень. Якщо оплачувати комуналку через пенсійну картку – комісія, залежно від платежу, буде мінімум 3 гривні.
У «ПриватБанку», при укладенні банком договору з постачальником послуги, комісія також складе 15 гривень за одну платіжку, в іншому разі – 25 гривень.
Якщо ж платити за комуналку на «Укрпошті», комісійний платіж при оплаті кожної послуги становитиме 10 гривень. А «щасливі години», коли у поштових відділеннях при платежах за комунальні послуги надавалася знижка на комісію у розмірі 50%, на жаль, скасували.
Українцям почали надходити нові рахунки за газ — розповідаємо, хто їх отримає та як правильно…
У липні частина українців матиме можливість отримати додаткові виплати від ООН у розмірі до 3250…
Українські жінки, які досягли пенсійного віку, можуть розраховувати не тільки на виплати від держави, а…
У найближчі роки Україна може зіткнутися з масштабною водною кризою, попереджають у Державному агентстві відновлення…
Крім пенсії, деякі пенсіонери мають право на компенсаційну доплату. Кому та скільки доплатять у липні…
Поки жителі Європи шукають тіні та порятунку від спеки, експерти попереджають: це не просто літо,…