Як заощадити на комісії банку та «Укрпошти»?
Сплатити житлово-комунальні послуги можна у банківських установах, найпопулярніші з яких – «ПриватБанк» та «Ощадбанк», і у відділеннях «Укрпошти». За свої послуги усі організації стягують додаткову плату – комісійні.
Без комісії сплатити комунальні платежі можна лише через електронні кабінети «Приват24» або «Ощад24», але для багатьох пенсіонерів це технічно складно зробити.
Отже, з огляду на те, що платіжок зараз приходить ціла пачка – за саму послугу, її доставку, абонентське обслуговування тощо, комісійних платежів може набігти на дуже кругленьку суму.
Так, в «Ощадбанку» комісія з кожного платежу за наявності договору у банку з комунальною або житловою компанією складе 15 гривень, якщо такого договору немає – 20 гривень. Якщо оплачувати комуналку через пенсійну картку – комісія, залежно від платежу, буде мінімум 3 гривні.
У «ПриватБанку», при укладенні банком договору з постачальником послуги, комісія також складе 15 гривень за одну платіжку, в іншому разі – 25 гривень.
Якщо ж платити за комуналку на «Укрпошті», комісійний платіж при оплаті кожної послуги становитиме 10 гривень. А «щасливі години», коли у поштових відділеннях при платежах за комунальні послуги надавалася знижка на комісію у розмірі 50%, на жаль, скасували.
Ранні овочі, різноманітність зелені дають простір для фантазії господарок та експериментів на кухні.
Чимало українців отримують субсидію для компенсації витрат на оплату комунальних послуг. Проте чимало скарг на…
Вибір подарунка для особливої людини - це завжди трохи більше, ніж просто купівля речі. Коли…
Багато людей вважають, що спадщина — це лише квартира, будинок, земля або гроші. Але це…
Не всі сорти редиски дають хороший урожай. Тому до вибору насіннєвого матеріалу треба підходити обачно.
У сезон полуниці здивуйте рідних та гостей неймовірним десертом з цієїї ягоди. Це неймовірно смачно!