Відповідає ортопед-травматолог Яків Фіщенко:
– Метод, який ми застосовуємо, називається ендоскопічна мікродискектомія. Він дуже щадний, і в цьому його основна перевага. Замість розрізу – маленький прокол близько восьми міліметрів. Ми практично не травмуємо м’які тканини, м’язи, зв’язки, кісткові структури. Завдяки цьому ранка швидше гоїться.
Ще одна перевага в тому, що не потрібне тривале знеболювання під час операції та після неї. Через дві години, коли людина відійшла від анестезії, вона може вставати. Часто цього ж дня йде додому.
— Яке знеболювання застосовуєте?
— Важливо, щоб під час операції людина, а вона лежить на животі, не нервувала і не смикалася. Тому ми вводимо легкі седативні ліки, які заспокоюють та розслаблюють пацієнта (але він може спілкуватися з лікарем), та застосовуємо місцеву анестезію.
За матеріалами fakty.ua
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…