Коронки можуть стати джерелом живильного середовища для хвороботворних організмів, які активно розмножуються у специфічних умовах ротової порожнини.
1. Чистити зуби необхідно двічі на день: вранці та ввечері. Для цього потрібно підібрати найбільш підходящу пасту. Під час очищення ротової порожнини необхідно робити щіткою вертикальні рухи – від ясен до зубного краю.
2. Обов’язково треба приділяти увагу проміжкам між мостоподібним протезом і натуральними зубами, оскільки там можуть накопичуватися і гнити залишки їжі. З цією метою рекомендується використовувати зубну нитку або іригатор (видаляє залишки їжі за рахунок пульсацій водяного струменя). Нитку рекомендується застосовувати щодня, а іригатор – 2-3 рази на тиждень.
3. Після кожного прийому їжі обов’язково потрібно обполіскувати ротову порожнину. Краще – не лише звичайною водою, а й ополіскувачем.
1. Тверда їжа. Керамічні протези, як і натуральна емаль, можуть пошкодитися від сильної механічної дії. Можуть залишитися подряпини та відколи.
2. Кава. Рекомендується скоротити вживання кави і напоїв, які містять барвники.
3. Гарячі та холодні напої. Вживання занадто гарячих або холодних напоїв може призвести до появи тріщин на коронках.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…