Мультиварка допомагає заощадити не тільки час, а й кількість каструль і сковорідок, що використовуються під час приготування їжі. Але це складний електроприлад, який потребує особливого догляду, на відміну від звичайного посуду.
1. Перед миттям мультиварки від’єднайте її від мережі. Дочекайтеся, поки чаша та інші деталі повністю охолонуть. Чашу потрібно дістати і промити як звичайний посуд, за допомогою губки та засобу для миття посуду (тільки у вигляді гелю). Також промийте паровий клапан.
2. Якщо чаша не відмивається губкою, налийте в неї трохи води, додайте половинку лимона і увімкніть режим «на парі» на 15 хвилин. Потім протріть чашу, саму мультиварку і кришку зсередини.
3. Корпус і кришку мультиварки мити під краном не можна. Візьміть трохи вологу ганчірку або серветку (бажано з мікрофібри) і пройдіться по корпусу, після чого витріть насухо.
4. Нагрівальний елемент мультиварки також мити і чистити не можна. Але іноді на нього може пролитися бульйон із частинками продуктів. Такі забруднення краще прибирати одразу з використанням спеціального засобу.
Або приготуйте невелику кількість мильного розчину, просочіть ним тканину і покладіть її на забруднену ділянку нагрівального елемента, щоб «замочити» пляму. Залиште на 10-15 хвилин і спробуйте витерти забруднення. Потім витріть насухо.
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…