Держслужба з надзвичайних ситуацій взагалі не рекомендує користуватися газовими балонами, зокрема балончиками, у квартирах. Але якщо світло вимкнули надовго і немає можливості навіть закип‘ятити воду для чаю, дотримуйтеся правил використання таких приладів.
1. Купуйте сертифіковану продукцію у ліцензованих точках продажу. Не купуйте з рук або через Інтернет.
2. Перевірте вентиляцію. Туристичний балон призначений лише для використання на вулиці. Якщо скористатися ним у приміщенні, то особливу увагу слід приділити вентиляції – залишати кватирки постійно відкритими або часто провітрювати кімнату. Також не слід довго використовувати такий балон. Він придатний для того, щоб швидко розігріти їжу або закип’ятити воду, але не для того, щоб на такій установці варити борщ.
3. Перевірте балони і з’єднання. Для цього балон потрібно змастити мильним розчином. Якщо з’являться бульбашки, то балончик бракований, і використовувати його не можна.
4. Уникайте перепадів температур. Зберігати балони потрібно у теплому приміщенні, щоб уберегти від перепадів температур. А також берегти від потрапляння сонячних променів. Найкраще для цього підійде комора або інше темне приміщення. Газ має здатність розширюватися, тому коли балон зберігається у холоді, а потім заноситься в тепле приміщення, може статися вибух.
"Нафтогаз" впровадив нові правила для оплати рахунків за газ. Споживачів закликають не допускати прострочення платежів…
Виплати під загрозою! Якщо не проводити жодних операцій із пенсійною карткою, ви можете втратити доступ…
Стартувала видача гуманітарної допомоги. Продуктові набори та засоби гігієни надаються не кожній людині окремо, а…
У 2025 році в Україні змінюються умови отримання пенсій по інвалідності. Хто має пройти повторний…
Цієї ночі окупанти атакували кілька областей, зокрема Дніпропетровську, Харківську, Запорізьку, Київську та інші. Представники обласної…
Почалася реєстрація для отримання грошової допомоги в межах міжнародного проєкту, спрямованого на покращення умов життя.