Є кілька правил пішого пересування в ожеледицю, які допоможуть уникнути потрапляння до травмпункту.
1. Ледь зігніть ноги, не напружуйте коліна, ходіть дрібними кроками, наступаючи на всю підошву.
2. Не ходіть швидко, не піднімайте ноги високо. Що дрібніший крок, то краще. У найнебезпечніших місцях можна потихеньку ковзати.
3. Не тримайте руки у кишенях. Падіння у цьому разі загрожує серйозними травмами. Якщо послизнулися, розведіть руки в боки і балансуйте.
4. Посковзнулися – присядьте. Якщо й впадете, то вже з меншої висоти. Відкиньте все, що у вас в руках – пакети або сумку. Махайте руками – що сильніше, то краще. Це допомагає втриматися на ногах.
5. Літнім людям рекомендується використовувати тростину з гумовим наконечником або спеціальну палицю із загостреними шипами.
Найкраще в ожеледицю взувати чоботи або черевики з каблуком не вище за 3-4 см, з широким носом, товстою рифленою підошвою зі змішаним протектором (коли великий малюнок поєднується з дрібним). Літнім людям краще надіти спеціальні насадки – льодоступи.
Одяг не мусить сковувати рухів і ускладнювати огляд. Не беріть із собою важкі сумки з довгими ручками – через них можна втратити рівновагу. Найзручніший варіант в ожеледицю – сумка через плече, як у листоноші.
Почалася реєстрація для отримання грошової допомоги в межах міжнародного проєкту, спрямованого на покращення умов життя.
4 квітня світ відзначає кілька важливих міжнародних дат. Це день, присвячений захисту безпритульних тварин, підтримці…
Український співак Павло Зібров розповів, яку пенсію отримує сам, а також розсекретив виплати деяких своїх…
На які тільки хитрощі не йдуть овочівники, щоб зібрати ранній та рекордний урожай. Сьогодні розповідаємо…
4 квітня очікується погода без опадів, у південних областях - місцями дощі.
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?