Крім того, починаючи з певного віку, потрібно один-два рази на рік відвідувати кардіолога і робити кардіограму, щоб помітити негативні зміни.
Через серцеву недостатність у м’язи може надходити менше кисню, і впоратися навіть з невеликими навантаженнями стає складно. Але це не означає, що треба забути про фізичну активність. Це говорить про те, що настав час порадитися з лікарем.
Якщо під час фізичної роботи або руху ви відчуваєте нестачу повітря, це може бути сигналом того, що серце вже не так старанно переганяє кров. А це може спричинити кисневе голодування. У цьому разі допоможуть лише лікарські препарати і дихальна гімнастика.
Це найчастіший симптом проблем із серцем, що починаються. Боротися із «серцевими» набряками треба не за допомогою сечогінних трав або інших подібних препаратів, а за допомогою ліків, призначених лікарем.
Порушення ритму серця – найбільш очевидна ознака того, що серце не справляється з навантаженням. Якщо аритмію не лікувати, вона може спровокувати погіршення кровопостачання головного мозку, запаморочення і навіть втрату свідомості.
Погода в Україні на четвер, 10 липня 10 липня очікується дощ у західних областях, на…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня? Чи варто турбуватися метеозалежним людям?
На сьогоднішній день неможливо уявити собі сучасний косметологічний кабінет без неодимового лазера, адже він уже…
Спека небезпечна не тільки для людей, а й для ваших гаджетів. Дізнайтеся, як уберегти смартфон…
2005 року Національний банк України випустив пам'ятну монету, присвячену Сорочинському ярмарку — події, яка згодом…
Вибір сонцезахисних окулярів – це не тільки про моду та фото для Instagram. Це про…