Під час цвітіння така хризантема нагадує круглу сферу, усіяну дрібними квіточками. Квіти покривають поверхню крони настільки густо, що крізь них практично не видно листя.
Масовий продаж мультифлор розпочинається у вересні. Як правило, продають їх у горщиках, як подарункові рослини. І багато хто купує їх, сподіваючись вирощувати надалі у будинку, на підвіконні. Однак, це не домашня рослина, в умовах квартири вона не проявить себе у всій красі.
Хризантема мультифлора – прекрасна, не примхлива рослина для балконів, веранд та терас. Ну і звісно, її можна вирощувати у відкритому ґрунті.
Хризантема мультифлора – зимостійка рослина. Але зимівля у ґрунті має деякі нюанси. Коли куляста хризантема відцвітає, її гілки зрізають до висоти 5-10 см. Потім – підгортають торфом, сухим листям, соломою, зрізаними гілками, лапником. Для більшого захисту зверху можна накрити цю конструкцію агроволокном.
Якщо ви вирішили зберігати мультифлори в ґрунті, відразу висаджуйте їх у такому місці, де під час зимових відлиг та ранньою весною не застоюється вода. Хризантеми набагато більше бояться вимокання та випрівання, ніж морозів. З цієї причини навесні необхідно вчасно зняти укриття, інакше рослини згниють.
Цей варіант підходить для городян, які купили хризантему мультифлору в горщику. Добре це тим, що ви зможете щодня бачити зимуючі рослини та контролювати їхній стан. Для зимівлі підходить будь-який засклений балкон або лоджія, веранда. Тобто будь-яке світле та прохолодне місце, в якому взимку зберігається температура +3…+10°С. Причому допускаються широкі варіації цього діапазону.
Нічого страшного не станеться і за похолодання до +1°С, і за потепління до +15°С. Проте заморозків допускати не можна.
Якщо ви знаєте, що вночі температура на балконі знизиться нижче за нуль, заносьте хризантему в квартиру і ставте біля балконних дверей на підлогу або в інше прохолодне місце в будинку. Коли на балконі знову встановиться плюс – заносьте рослину назад. Також на балконі або навіть на прохолодному підвіконні мультифлора може зимувати у вигляді живців, які потрібно вкоренити заздалегідь – хоча б на початку осені.
Пенсійний фонд виплачує додаткову грошову допомогу українцям, яким виповнилося 65 років. Але є умова.
Частині українців надають нову гуманітарну допомогу. Як отримати продуктовий набір.
Частині українців доведеться повторно подавати заяву для отримання субсидії на житлово-комунальні послуги. Кого саме це…
В Україні почали діяти нові правила проходження технічного огляду автомобілів. Що змінилося і за що…
Частина українських пенсіонерів можуть отримати нову одноразову грошову допомогу. Куди звертатися.
Закордонний стаж в Україні зараховуватимуть по-новому. Пенсійний експерт пояснив, чи можн заробити пенсію, працюючи в…