Однак при цьому в них зникають корисні речовини, клітковина, мінерали та вітаміни, які беруть участь у багатьох процесах діяльності організму, а також є живильним середовищем для доброякісної мікрофлори.
У рафінованих продуктах залишається багато крохмалю, розвиваються шкідливі бактерії, що посилює процеси бродіння у кишечнику. Наприклад, на нашому столі постійно з’являється хліб з рафінованого борошна, очищені крупи, цукор. А це, своєю чергою, порушує вуглеводний обмін в організмі, підвищує вміст цукру в крові, призводить до ожиріння.
Щоб уникнути шкідливого впливу рафінування, намагайтеся купувати неочищені продукти. Наприклад, хліб з борошна грубого помелу або цільнозернового, менше їжте випічку і здобу, рис купуйте нешліфований, а олію – нерафіновану. В крайньому разі використовуйте олію холодного віджиму. При покупці нерафінованих продуктів також дуже важливо стежити за терміном придатності, оскільки він у таких продуктах дуже невеликий.
Тестостерон є ключовим для зростання м’язової маси, сили та витривалості, тому багато спортсменів використовують добавки…
Ванна кімната вирізняється високою вологістю. Після кожного прийняття ванни або душу рівень вологості повітря підвищується.…
Бувають випадки, коли овочівники обрали продуктивний сорт, правильно здійснили посадку, але огірки замість зеленців дають…
Погоду на 17 квітня в Україні визначатиме антициклон - усюди буде сухо та переважно сонячно.…
Які несподіванки чекають на метеозалежних людей цього дня?
Традиція фарбувати яйця на Великдень має глибоке, дохристиянське коріння.