Для видалення запаху з унітазу можна придбати готові засоби, а можна використовувати підручні речовини, які є в будь-якому будинку.
Туалет – одне з найбільш забруднених місць у будинку, який потребує регулярного прибирання. Для відмивання унітазу чудово підійде сода, як питна, так і кальцинована.
Вони не шкідливі, не викликають отруєння. Єдиний момент, який треба знати – працювати з ними бажано у рукавичках.
Кальцинована сода, потрапляючи навіть на незначну ділянку пораненої шкіри, викликає сильне печіння, а при розчиненні у воді відбувається різке нагрівання суміші.
Видалити стійкі відкладення в унітазі, які погано пахнуть, можна у такий спосіб:
Добре затримують непотрібні запахи звані поглиначі чи нейтралізатори. Це не спреї ароматизатори, їх функція видалити запах, а не замаскувати.
Можна купити готовий, а можна використовувати підручні речовини, які є в будь-якому будинку.
Поглинати запахи можуть:
Кава. Її можна використовувати як у подрібненому вигляді, так і після заварювання в кавоварці, і до речі кавову гущавину корисно виливати в унітаз – добре прибирає в ньому запах.
Цитрусові фрукти часточками, або тільки кірка від них — надають аромату всім приміщенням.
Ефірно-олійні рослини — м’ята, лаванда, гарні та сушені травою, і у вигляді олій. Достатньо капати кілька крапель на серветку або зробити власноруч дезодорант: у ємність з розприскувачем наливають воду і капають ефірну олію з улюбленим запахом.
До Великодня в Україні стартує благодійна ініціатива з роздачі пасок. Допомогу зможуть отримати окремі категорії…
В Україні обговорюють пенсію від 6000 грн, але нова система може не всім принести підвищення.…
Частина людей витирає посуд після миття, інші залишають його сохнути самостійно. Пояснюємо, який варіант правильний…
Вербна неділя для багатьох асоціюється з освяченням гілочок і жартівливими примовками. Але за цими звичаями…
Якщо ви подали сканкопії трудової книжки до Пенсійного фонду, але не отримали відповіді, перевірити статус…
У квітні державний поштовий оператор переглянув частину тарифів на доставлення посилок. Ціни змінилися вперше з…