З одного боку, отримувати допомогу через інтернет зручно, тому що нікуди не треба їхати. З іншого боку, це є небезпечним, оскільки є ризик «познайомитися» з аферистами.
Широку діяльність онлайн-шахраї розгорнули з початку війни, представляючись волонтерами: нібито збирали гроші на допомогу ЗСУ та пропонували переселенцям транспортні послуги.
Тепер вони виступають від імені різних міжнародних організацій (ООН, Червоного Хреста тощо), обіцяючи «компенсації» та «фінансову допомогу» нібито «за рахунок конфіскованих активів РФ».
Для цього вони виманюють дані банківських карток, які треба вказати під час реєстрації на підроблених сайтах. Після цього аферисти можуть викрасти гроші.
Фахівці з кібер-злочинів радять:
Якщо дані платіжної картки були введені на шахрайському сайті помилково, слід заблокувати її за допомогою «гарячої» лінії банку або через інтернет-банкінг.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…