Кілька порад, які допоможуть тримати ваш будинок у теплі та заощадити на опаленні.
Щоб кімнати прогрівалися рівномірно та отримувала більше тепла, не прикривайте батареї чи радіатори іншими речами. Те саме стосується і штор, і занавісок, які вбирають тепло і не пропускають теплі хвилі до приміщення.
Щоб заощадити на теплі, слід не перегрівати зайвий раз приміщення, де ви не знаходитесь. Так само не варто прогрівати до високих градусів житлові кімнати та вітальні – взимку ви ризикуєте частіше хворіти на застуду. Замість постійного та потужного обігріву краще просто тепліше одягнутись – так ви не тільки заощадите сотні гривень за комунальні послуги, а й триматимете свій імунітет у тонусі.
Майже половина тепла, що продукується батареями, просто зникає через погану герметику вікон. Ретельно перевірте ваші вікна, чи немає у них щілин і тріщин, через які “виходить” тепло. Подбайте про теплоізоляцію за допомогою скотчу та фольги. Якщо це не допомагає, можна скористатися монтажною піною.
Щоб більше тепла надходило безпосередньо в приміщення, а не йшло у стіну, помістіть на стінку за батареєю листок фольги. Такий простий лайфхак може заощадити до 20 відсотків тепла.
Металеві жалюзі можуть допомогти вирішити проблему із втратами тепла у квартирі. Справа в тому, що через скло йде значна кількість теплого повітря, тому скляні поверхні, що виходять на вулицю, необхідно ізолювати.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що опалювальний сезон цього року буде дуже складним.
Джерело: lifestyle
У 2025 році в Україні знову зростуть вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію…
Відкрито реєстрацію на програму фінансової підтримки. У межах ініціативи можна отримати до 50 тисяч гривень.…
Увечері 4 квітня росія завдала удару балістичною ракетою по житловому району Кривого Рогу. Внаслідок цього…
Мінімальні пенсії для окремих категорій українців суттєво зросли. У деяких випадках підвищення перевищило 3 тисячі…
5 квітня — день, коли у світі згадують про кілька важливих міжнародних ініціатив. 5 квітня…
Пенсійні системи різних країн різняться. Природно, що й пенсійні виплати у них різні. Україна не…