Цікаво, так зване «розбите серце» насправді є абстрактним поняттям чи воно так чи інакше впливає на наше тіло та мозок, питає AsapSCIENCE?
Кожного разу, коли ви відчуваєте фізичний біль, стимулюється та сама частина мозку, яка відповідає за емоційний біль (наприклад, розлука). Можливо, фізичний біль і емоційний біль не такі різні, як ми думали.
Тільки подумайте про те, як ми описуємо втрачене кохання: «Він вирвав мені серце!», «Це був ляпас!», «Це завдало мені емоційну травму!» — принаймні на лінгвістичному рівні ми встановлюємо зв’язок між фізичним і емоційним болем.
Більше того, деякі дослідження показують, що люди віддадуть перевагу фізичному болю, ніж почуттю ізоляції від суспільства. Але чому ці два принципово різні переживання викликають однакові відчуття в нашому тілі?
Зрозуміло, що наше тіло використовує фізичний біль, щоб захистити нас від неминучої небезпеки. Однак, з еволюційної точки зору, все, що сприяє нашому виживанню як виду, залишається.
Формування соціальних зв’язків між друзями та коханцями відіграє ключову роль у виживанні багатьох видів. «Ти піклуйся про мене, я піклуюся про тебе». Так само, як ми не хочемо обпектися гарячою кавою, тварини не хочуть залишатися на самоті в суспільстві. Біль обох випадків допомагає нам вижити. У вас більше шансів вижити та залишити своє продовження, якщо ви не самотні.
У кого з пенсіонерів можуть примусово вилучити пенсійні виплати і з чим це пов'язано.
Для власників банківських карток багатьох українських банків з літа діятимуть нові правила. Які саме обмеження…
Частина українців можуть отримати грошову допомогу від міжнародного фонду в межах нового етапу програми фінансової…
Комунальники зробили важливу заяву, що торкнеться частини українців. Плату за газ у травні можуть не…
Частина пенсіонерів можуть отримати безкоштовні продукти харчування від відомого міжнародного фонду. Як це зробити.
Частина українців можуть залишитися без пенсій. Які вимоги потрібно обов'язково виконати, щоб отримувати пенсійні виплати.