Сьогодні поговоримо про міфи про печію.
Дійсно, однією з найчастіших причин, що сприяють виникненню печії, є неправильне та нерегулярне харчування. Такі негативні фактори, як переїдання, перекушування “на ходу”, вживання великої кількості газованих напоїв, кислих, солодких та жирних продуктів, гострих та смажених страв, а також зловживання кавою можуть спричинити печію. Також сприяти печії може тютюнопаління та зловживання алкоголем.
Це твердження є хибним. Насправді печія може виникати як у разі підвищеної, так і нормальної кислотності шлункового соку. Для того, щоб розвинулася печія досить невеликої кількості соляної кислоти, яка, безумовно, присутня у шлунковому соку за будь-якої кислотності. Виняток становлять лише рідкісні випадки ахлоргідрії, тобто повної відсутності соляної кислоти та ензиму пепсину у шлунковому соку.
А ось содою печію краще не усувати. При печії сода здатна принести лише тимчасове полегшення. Після застосування спостерігається так званий кислотний рикошет. Дане явище виникає внаслідок прийому соди як реакція на швидке виділення вуглекислого газу в шлунку, що викликає активізацію секреції соляної кислоти. Тобто після прийому соди печія тимчасово проходить, але потім посилюється знову. Тому при виникненні печії необхідно використовувати спеціальні лікарські засоби – антациди, які здатні нейтралізувати соляну кислоту та усунути негативні симптоми.
Нагадаємо, раніше ми розповідали про сорти яблук, які не провокують печію.
Джерело: telegraf
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Мариновані овочі - чудова добавка до будь-яких закусок.
У різних регіонах почали з'являтись підроблені платіжки за комунальні послуги.
Трохи відволіклися – і з кухні долинає запах пригорілої страви. І яєчня, і м'ясо, і…
Хвороби, операції, стреси, перевтома – все це позначається на силі й тембрі голосу, може навіть…
Ранні овочі, різноманітність зелені дають простір для фантазії господарок та експериментів на кухні.