Так, спрощено процедуру звільнення найманих працівників. Новим законом звузили права працівників та нівелювали роль профспілок. Однак, за звільненими працівниками залишили право на виплати від роботодавця. Причому компенсація при звільненні працівника може бути досить відчутною, розповідає today.ua.
Насамперед потрібно знати, що тепер роботодавець може звільнити працівника, не пояснюючи йому причини звільнення. Однак при цьому працівнику не слід погоджуватися на звільнення за згодою сторін. Адже в тому випадку, якщо роботодавець звільняє підлеглого без його згоди, він має виплатити йому компенсацію. Причому розмір компенсації прописаний у законі, тож роботодавець не має права її не виплатити.
Законом передбачено різні суми компенсації при звільненні працівника. Вони залежать від того, скільки часу пропрацював чоловік на підприємстві, з якого його звільняють.
Отже, залежно від тривалості роботи передбачені такі суми:
Крім того, працівник, який наймається на роботу за індивідуальним трудовим договором, повинен знати, що пункт компенсації при звільненні повинен бути прописаний у договорі. Якщо цього пункту немає, то трудовий договір недійсний, і тоді важко буде чогось. то добитися від роботодавця. Тому, підписуючи папери під час працевлаштування, ретельно все вичитуйте та перевіряйте.
На які тільки хитрощі не йдуть овочівники, щоб зібрати ранній та рекордний урожай. Сьогодні розповідаємо…
4 квітня очікується погода без опадів, у південних областях - місцями дощі.
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Цього дня прийнято звертатися з молитвою до Діви Марії та просити захисту та заступництва у…
2025 року українські пенсіонери зможуть отримати нову фінансову допомогу, яку здійснить Міністерство соціальної політики разом…
Якість прання залежить від забрудненості білизни, і від прального засобу. Скільки порошку треба, щоб ваша…