Так, спрощено процедуру звільнення найманих працівників. Новим законом звузили права працівників та нівелювали роль профспілок. Однак, за звільненими працівниками залишили право на виплати від роботодавця. Причому компенсація при звільненні працівника може бути досить відчутною, розповідає today.ua.
Насамперед потрібно знати, що тепер роботодавець може звільнити працівника, не пояснюючи йому причини звільнення. Однак при цьому працівнику не слід погоджуватися на звільнення за згодою сторін. Адже в тому випадку, якщо роботодавець звільняє підлеглого без його згоди, він має виплатити йому компенсацію. Причому розмір компенсації прописаний у законі, тож роботодавець не має права її не виплатити.
Законом передбачено різні суми компенсації при звільненні працівника. Вони залежать від того, скільки часу пропрацював чоловік на підприємстві, з якого його звільняють.
Отже, залежно від тривалості роботи передбачені такі суми:
Крім того, працівник, який наймається на роботу за індивідуальним трудовим договором, повинен знати, що пункт компенсації при звільненні повинен бути прописаний у договорі. Якщо цього пункту немає, то трудовий договір недійсний, і тоді важко буде чогось. то добитися від роботодавця. Тому, підписуючи папери під час працевлаштування, ретельно все вичитуйте та перевіряйте.
З 1 червня у "Дії" з'являться платні функції: "Дія" починає монетизувати послуги
Фахівці перевіряють вакансії, розміщені роботодавцями та кадровими агентствами.
Розсада добре прижилася, але з настанням спеки, незважаючи на поливи, кущики починають в'янути, а листя…
Порадуйте своїх рідних і гостей неймовірно ніжним десертом, який готується за лічені хвилини без особливих…
За своє століття існування кеди перетворилися із суто функціонального спортивного взуття на культурний феномен, що…
У кого з пенсіонерів можуть примусово вилучити пенсійні виплати і з чим це пов'язано.