Статті

Якою буде ціна на опалення?

У червні уряд запропонував запровадити мораторій на підвищення тарифів на опалення, гарячу воду та газ до кінця воєнного стану плюс ще шість місяців.

Верховна Рада не ухвалила законопроект і відправила його на повторне читання. Але робота продовжується.

Зокрема, Кабінет Міністрів зафіксував ціну на газ для теплокомуненерго на рівні 7,40 гривні за кубометр до кінця опалювального сезону. Це дозволить місцевій владі не підвищувати тарифи ні на тепло, ні на гарячу воду.

Фіксована ціна діятиме до 31 травня 2023 року. Таким чином, протягом опалювального сезону 2022-2023 року тарифи на найвитратніші послуги не збільшуватимуться.

У регіонах, де теплоелектроцентралі або ТЕС розбиті внаслідок військових дій, також готуються до холодів: працюють над закупівлею генераторів та інших обігрівальних приладів.

Новое на сайте

  • Новини

Погода в Україні на четвер, 22 травня

22 травня невеликий дощ очікується у більшості західних областей, на решті територіях країни без опадів.…

21/05/2025 22:59
  • Новини

Магнітні бурі на четвер, 22 травня 2025 року

Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?

21/05/2025 22:37
  • Статті

Сім’я і кохання у старшому віці: які періоди життя найскладніші для стосунків

Які вони – сім’я і кохання у поважному віці? Чому в одних пар з віком…

21/05/2025 21:59
  • Статті

Струнку поставу та здоров’я повернуть вправи: навіщо витягувати хребет у зрілому віці

З віком хребет може «просідати», що нерідко призводить до опущення внутрішніх органів.

21/05/2025 21:25
  • Статті

Фрукти подорожчають, ягід поменшає: як вплинули заморозки на врожай

Спостерігаючи за сюрпризами природи, ми стурбовано прикидаємо, скільки коштуватимуть фрукти та ягоди, чи буде врожай…

21/05/2025 20:19
  • Новини

Виплати для пенсіонерів у 9 областях: нові подробиці про грошову допомогу

Пенсіонери та люди з інвалідністю у травні продовжують отримувати грошову допомогу від ВПП ООН. Що…

21/05/2025 19:39