Ми вже писали, яку фінансову допомогу виділяють держава та різні міжнародні організації постраждалим через війну. Писала про це газета «На пенсії» у №15 від 4 травня 2022 року. Здебільшого виплати належать переселенцям, а також тим, у кого зруйновано житло чи немає коштів на проживання. Проте список міжнародних організацій, які бажають нам допомогти, постійно збільшується, а перелік категорій – розширюється. Тепер за допомогою можуть звернутися пенсіонери, переселенці, незаможні і не лише.
Внутрішнім переселенцям готові допомогти навіть неурядовіта приватні міжнародні компанії. Наприклад, Французька агенція з технічного співробітництва та розвитку «Ектед» («Acted») пропонує фінансову допомогу у розмірі 2220 гривень на одну особу на місяць .
Організація надає допомогу одним платежем одразу за три місяці у розмірі 6660 гривень на одну особу . Заявки на допомогу приймають за телефонами:
(095) 365-62-19, (093) 609-92-77,
(099) 636-89-96, (099) 144-36-13.
Естонська рада у справах біженців разом із благодійним фондом «Єдність за майбутнє» також надає допомогу у сумі 2220 гривень на людину. Залежно від області, допомога виплачується або за один місяць, або за три місяці.. При визначенні права на виплати враховуються різні ситуації:
В одній сім’ї виплата може бути розрахована максимум на п’ятьох осіб (це не більше одинадцяти тисяч ста гривень на місяць. Заявку на допомогу приймають у кол-центрі благодійного фонду: 0-800-33-40-56 (безкоштовно).
Якщо консультант ухвалить рішення про надання допомоги, у вас візьмуть особисті дані та номер банківської картки, на яку надійдуть виплати .
Зазвичай чеська гуманітарна організація «Людина у біді» спрямовує грошову допомогу для відновлення малого бізнесу. Однак паралельно чехи вирішили допомагати найбільш потерпілим через війну сім’ям. Вони виділяють аналогічну суму – 2220 гривень на місяць на особу протягом трьох місяців . Подати заявку на отримання гуманітарної допомоги можна;
ПРИМІТКА . Дзвінки на мобільні телефони оплачуються за тарифами оператора.
Багато організацій допомагають людям не лише грошима. Наприклад, представництво міжнародного благодійного фонду «Карітас в Україні» надає гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, житла та іншого людям, які потрапили до складної життєвої ситуації.. «Гаряча лінія» благодійного фонду: 0 (800) 33-67-34.
Ми вже повідомляли, кому із українців під час війни допомагають міжнародні організації.
Маршрутизатор — це один із найважливіших пристроїв у вашій мережі, який забезпечує стабільне з'єднання між…
Ця страва раніше була дуже популярною на Поліссі, але сьогодні її готують у всіх куточках…
Якщо ви хочете виростити на своїй ділянці найсолодшу та соковитішу редиску, то вам у цьому…
3 квітня очікуються дощі у більшості центральних, південних та західних областей України
Людям, які погано переносять стрибки тиску, в дні магнітних бур слід підстрахуватися і дотримуватися простих…
Навесні, коли пробуджується природа і яскравіше сяє сонце, кожна жінка прагне виглядати гарно. Покращити тонус…