Новий міністр соцполітики Оксана Жолнович повідомила, що зараз вивчаються всі можливі способи, щоб переказувати соціальні виплати людям на окуповані території чи до зони бойових дій. Як отримати пенсію в окупації?
Поки що всі кошти переводять до «Ощадбанку», де вони перебувають 30 днів.
Якщо людина їх не змогла отримати, то шукають усі можливі рахунки, які одержувач колись відкривав, і переказують гроші туди.
А якщо людина не мала карти, хочуть дозволити таким людям відкривати банківські рахунки онлайн.
У будь-якому разі, за словами міністра, виплати нікуди не подіються — вони накопичуються. І люди обов’язково отримають свої гроші.
Українці дедалі частіше стикаються з труднощами під час запису на безкоштовні лабораторні дослідження у приватних…
На полицях магазинів можна натрапити на продукт, який лише зовні схожий на натуральне вершкове масло.…
Власники житла, які тривалий час не проживають у своїй квартирі, можуть скоротити витрати на комунальні…
Під час розрахунків готівкою українцям радять уважніше перевіряти отриману решту.
Святого рівноапостольного князя Володимира знають як Хрестителя Русі. Проте в народних переказах за ним закріпилося…
Дарницький районний суд Києва визнав винним чоловіка, який намагався оформити пенсію по інвалідності. Пенсію він…