Еухаріс можна сміливо віднести до невибагливих домашніх рослин, адже ніякого особливого догляду він не вимагає. Але є деякі моменти під час догляду за цією рослиною, про які не всі знають. Якщо ви правильно доглядатимете еухаріс, то він зможе радувати своїм чудовим цвітінням по 2-3 рази на рік.
Усім цибулинним для відновлення сил та закладки квіткових бруньок потрібен період спокою. Що стосується еухарисом це буде стільки період спокою, скільки період посухи.
Поставити в трохи прохолодніше місце (+15…18 градусів) і суттєво зменшити полив, можна сказати, тримати майже сухим (поливати рідко, тільки щоб листя не засохло).
Тимчасова посуха повинна тривати близько 1-1,5 місяця. Після цього потрібно буде повернути рослину на тепле та світле підвіконня, знову почати добре поливати – але спочатку потроху.
Зверніть увагу! У період спокою рослина втрачає кілька листків, які згодом замінюються новими, але потім відроджуються цвітінням.
Період спокою можна влаштовувати 2-3 рази на рік.
Важливо! Амазонська лілія не любить частих пересадок.
Важливо! Починати годувати можна не раніше 1-1,5 місяців після пересадки.
Правильний полив амазонської лілії
У жодному разі не можна заливати еухаріс. Поливати потрібно тільки в міру повного просихання ґрунту, інакше почнеться загнивання коріння. Варто знати, що цибулинні мають запас води в цибулині, тому застій води для них є критичним.
Зверніть увагу! При переливі листочки стають схожими на ганчірочки.
Еухаріс дуже любить дощування, тому його можна обприскувати з пульверизатора.
Після виходу з періоду спокою вам слід не лише збільшувати полив, а й почати регулярно підгодовувати рослину. Причому для підживлення найкраще використовувати спеціальні добрива «Для квітучих» («Фертика», «Агрікола»), у яких багато калію та фосфору. Якщо в добриві занадто багато азоту, листя зростатиме на шкоду цвітінню.
Для цвітіння, як і всім квітучим рослинам, еухарісу потрібне сонце, але не прямі промені. Краще ставити в його глибині лоджії або подалі від вікна, наприклад, на стіл, якщо воно виходить на південь. Західні чи східні вікна підходять найбільше.
Міжнародна організація надасть грошову допомогу деяким пенсіонерам. Виплати "приплюсують" до пенсій.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…