Навіщо робити самостійно миючий засіб?
Хімічний засіб ніколи повністю не вимивається з тарілки та потрапляє до нас в організм разом із їжею. Миючий засіб може спричинити алергію, розлад травлення, порушити роботу печінки та легенів, погіршити зір і навіть впливати на рівень холестерину.
Домашній засіб не шкодить екології та здоров’ю ваших близьких.
При цьому ще й велика економія грошей. Вам не доведеться витрачатися на дорогі миючі засоби.
Що можна використовувати?
Гірчичний порошок – добре впорається з жиром. Нанесіть трохи порошку на посуд, додайте теплої води та ретельно промийте.
Лімонна кислота – ефективний засіб від накипу. Всипте один пакетик кислоти в чайник, додайте води та прокип’ятіть 2-3 рази. Такий спосіб підійде як для звичайних чайників, так і для електричних.
Оцет – впорається з поверхнями, що пригоріли. Налийте оцет, наприклад, у каструлю та залиште на ніч. Зранку все змиється губкою.
Господарське мило – відмиває, дезінфікує.
Мийний засіб із соди та оцту. Спочатку розчиніть одну столову ложку харчової соди в одному літрі теплої води. Потім додайте 1/4 склянки столового оцту та сік половини лимона. Достатньо побризкати складом поверхню і через 5 хвилин протерти її вологою губкою.
Мийний гель з господарського мила. Візьміть дві столовіе ложки господарського мила, натертого на тертці, 8 столових ложок гліцерину (можна придбати в будь-якій аптеці) літр гарячої води. Для посилення засобу можна додати дві столові ложки горілки. Мило залити склянкою води, перемішати та помістити на водяну баню для розчинення. Після цього перелити в пляшку або банку з кришкою.