Про це пише РБК.
Огірки теплолюбні, тому висаджувати їх на грядки можна, коли середньодобова температура протягом кількох днів становитиме не менше +12…+15 градусів. Як правило, в Україні така погода встановлюється у травні (звичайно це залежить від регіону посадки). Наприклад, у південних областях за постійної теплої погоди можна посадити культуру наприкінці квітня. Можна садити і в червні, а можна у кілька етапів, щоб отримати ранній та пізній урожай.
Для прискорення появи врожаю можна з’єднати відкритий та парниковий способи: висадити у тимчасові парники раніше, а потім відкрити їх, коли стане тепліше.
При нестачі вологи в ґрунті та повітрі, а також за низької температури огірки можуть зупинитися у зростанні. Для огірків найкраще вибирати сонячні ділянки, захищені від вітру та протягів. Якщо ви не внесли вчасно добрива і огірки ростуть повільно, рослинки слабкі, їх можна підживити розчином коров’яку або курячого посліду з додаванням золи.
Ознакою нестачі добрив є жовте листя, огірки скидають усі зав’язі, плоди деформуються (грушоподібна форма – нестача калію, звужений та загнутий кінчик – нестача азоту).
Огіркам потрібні часті поливи теплою водою, підживлення, прополювання, підгортання (стимулює утворення додаткових коренів). Грунтові огірки прищипуються над 5-6-м листочком для утворення бічних батогів.
Також потрібно видаляти зайві плоди, що досягли 5-7 см, щоб на одній рослині залишалося не більше 10-18 огірків.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що селекціонери вивели огірки, які можна смажити.
Уряд вирішив підвищити фінансову допомогу сім'ям загиблих захисників.
Стало відомо, якими погодними умовами будуть у перший зимовий місяць. Чого чекати.
Міжнародна організація надасть грошову допомогу деяким пенсіонерам. Виплати "приплюсують" до пенсій.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…