Недосипання призводить до поганого самопочуття, слабкості, низької концентрації уваги та проблем з пам’яттю. Ми виділимо основні проблеми.
Вчені дійшли висновку, що нестача сну помітно знижує активність у фронтальній та тім’яній частках мозку, які відповідають за прийняття рішень та вирішення завдань. Недоспавши, ми можемо приймати рішення, про які згодом пошкодуємо, а також невірно вирішувати поставлені завдання.
Саме коли ми спимо, кора мозку обробляє всю інформацію, що надійшла від внутрішніх органів, і запускає відновлювальні процеси. Якщо сну мало, організм не встигає «залатувати дірки», як наслідок – ми стаємо легкою мішенню для вірусних інфекцій та різноманітних захворювань.
Мелатонін не просто так називають гормоном молодості, цей найпотужніший антиоксидант бере участь у процесах метаболізму, регулює діяльність ендокринної системи. Дефіцит сну позбавляє нас краси та довголіття. Суха, тьмяна шкіра, ламке волосся і нігті, відсутність блиску в очах може бути наслідком недосипання.
Коли тіло не отримує достатнього відпочинку, воно намагається якось компенсувати. Насамперед — добрати поживних речовин. Ми починаємо переїдати. Порушений метаболізм не дозволяє якісно переробляти спожиті калорії. Підсумок – зайві кілограми та жири, які можуть створити додаткові проблеми зі здоров’ям.
Незважаючи на обіцянки, не всі українці матимуть змогу отримати нову грошову допомогу від президента.
У якому віці можна буде вийти на пенсію наступного року і який стаж потрібно мати.
Сучасні туалетні системи із пластику стають незамінним рішенням для заміських будинків та дачних ділянок, де…
Уряд вирішив підвищити фінансову допомогу сім'ям загиблих захисників.
Стало відомо, якими погодними умовами будуть у перший зимовий місяць. Чого чекати.
Міжнародна організація надасть грошову допомогу деяким пенсіонерам. Виплати "приплюсують" до пенсій.