«Псалом був написаний Давидом під час переслідувань Саулом перед помазанням у царя Ізраїлевого пророком Самуїлом. Це був неймовірно важкий період життя Давида, коли всі відвернулися і кинули його. Головна думка, серцевина псалма – це прославлення Творця, Який захищає і оберігає від бід усіх віруючих у Нього.
«Господь моє світло й спасіння моє, кого буду боятись? Господь то твердиня мого життя, кого буду лякатись?» (Пс. 26:1).
Стати Господу Своїм – ось наша одвічна мета. Це означає покласти всю надію на Нього, черпати сили виключно у Його силі та любові, бути вірним і відданим Йому до кінця, і Він віддасть сторицею.
«Коли будуть зближатись до мене злочинці, щоб жерти їм тіло моє, мої напасники та мої вороги, вони спотикнуться й попадають!…Кколи проти мене розложиться табір, то серце моє не злякається, коли проти мене повстане війна, я надіятись буду на те, на поміч Його!» (Пс. 26:2, 3).
Якщо ми радіємо спілкуванню з Богом, як рослини сонцю, якщо ми блаженствуємо, коли Він поруч, і прагнемо до Нього більше, ніж до будь-якої іншої істоти, то це вірна ознака того, що ми є тими, кого Він захищає як Своїх.
«Одного прошу я від Господа, буду жадати того, щоб я міг пробувати в Господньому домі по всі дні свого життя, щоб я міг оглядати Господню приємність і в храмі Його пробувати!» (Пс. 26:4).
Випробування рятівні. Вони змінюють людину та її життя. У міру згущення мороку яскравіше вирізняється рятівне світло.
«Почуй, Господи, голос мій, коли кличу, і помилуй мене, і озвися до мене! За Тебе промовило серце моє: Шукайте Мого лиця! тому, Господи, буду шукати обличчя Твого: не ховай же від мене обличчя Свого, у гніві Свого раба не відкинь! Ти був мені поміч, не кидай мене, і не лишай мене, Боже спасіння мого», (Пс. 26:7-9).
Псалми – це цілюща волога, зміцнююча їжа душі, вони необхідні нам, як необхідні мандрівникові вода, що підкріплює сили, та їжа.
Псалми – наш завіт із Богом, завіт нашої з Ним єдності. Якщо ми з Господом, нам нічого не мусить бути страшним, Він захистить, зміцнить і втішить нас.
Бог – наша єдина опора, фортеця і прапор.
Читаючи псалми, не треба прагнути якихось особливих відчуттів або захоплення. Не слід давати волю почуттям, адже вони оманливі й минущі: на нас можуть впливати недавнє спілкування з кимось, переглянутий фільм, прочитана книга, погода, наш фізичний стан.
Потрібно в молитві занурюватися глибше за почуття. Нехай наша воля через зусилля, нескладність, незграбність, супротив і розгубленість виводить нас свідомо до спілкування з Богом.
«Адже Бог часом говорить з нами найдовірливіше, коли застає нас зненацька» (Клайв Льюїс)».
Дуже смачний десерт за рекордно короткий час – ви будете у захваті від цього рецепту.
Незважаючи на обіцянки, не всі українці матимуть змогу отримати нову грошову допомогу від президента.
У якому віці можна буде вийти на пенсію наступного року і який стаж потрібно мати.
Сучасні туалетні системи із пластику стають незамінним рішенням для заміських будинків та дачних ділянок, де…
Уряд вирішив підвищити фінансову допомогу сім'ям загиблих захисників.
Стало відомо, якими погодними умовами будуть у перший зимовий місяць. Чого чекати.