Вони готові безсовісно заробляти тих, хто намагається врятувати своїх близьких чи допомагає іншим. Про це повідомляє Національна поліція України.
Щодня в Західну Україну, Молдову прямують тисячі біженців: жінки, діти, люди похилого віку. На них і навчилися заробляти нечесні люди. Зокрема, набули популярності схеми шахрайства під виглядом евакуаційних перевезень громадян. Зловмисники просять зробити передоплату на банківську картку, але не виконують взяті на себе зобов’язання, а потім просто зникають. Якщо ви плануєте скористатися подібними послугами, краще пошукати перевірені контакти через знайомих та друзів.
Привласнюють шахраї та гроші, призначені на благодійні цілі. Зараз багато наших співгромадян згуртувалися і намагаються всіляко допомагати нужденним, перераховуючи гроші в різні фонди. Кіберполіція попереджає: під виглядом збору грошей на благодійність аферисти створюють фіктивні рахунки та надають гроші громадян. Також поширені фейкові оголошення щодо збору грошей на лікування дітей, які нібито постраждали від військової агресії.
Правоохоронні органи закликають громадян бути уважними та переказувати гроші лише на офіційні рахунки або через перевірені благодійні фонди.
Якщо хтось уже постраждав від шахрайства в Інтернеті, повідомте про це кіберполіцію на електронну пошту: callcenter@cyberpol#stoprussia.
Нагадаємо, ми писали, що Національний банк рекомендує не вивозити готівкову гривню за кордон.
В Україні виявили правопорушення в нарахуваннях оплати за комунальні послуги. Що чекає на споживачів.
В Україні змінили правила нарахування частини виплат. Пенсійний фонд зробив важливу заяву.
Українцям надають підтримку у вигляді фінансової допомоги. Як отримати кошти.
Пам’ятаєте ті часи, коли для оформлення банківської картки треба було виділити пів дня, зібрати документи,…
Хочете приготувати щось смачне, але не хочете довго возитися на кухні? Спробуйте заливний пиріг! Це…
Дізнайтеся, як використовувати сновидіння для пошуку відповідей на життєві питання за допомогою методів, запропонованих психологом…