Що робити в таких випадках?
Земельним кодексом (ЗК)* встановлено, що спори щодо дотримання правил добросусідства вважаються земельними спорами. Тому, якщо сусіди порушують правила добросусідства, слід подати заяву до сільської, селищної або міської ради. Така заява розглядається в тижневий термін з дня її подання (з участю зацікавлених сторін). За результатами розгляду ухвалюється рішення, в якому зазначається порядок його виконання. Якщо ви не згодні з рішенням місцевої влади, то його можна оскаржити в судовому порядку.
*Згідно зі статтею 158 ЗК України органи місцевого самоврядування вирішують земельні спори, що стосуються дотримання правил добросусідства.
Майте на увазі: щоб звернутися до суду, треба зафіксувати порушення вашого земельного права. Це можуть зробити фахівці Державної екологічної інспекції України, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, експерти.
Раніше повідомлялося: коли земельний пай може відійти до громади
Міжнародна організація надасть грошову допомогу деяким пенсіонерам. Виплати "приплюсують" до пенсій.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…