Ключові тези:
- 7 квітня очікується слабка геомагнітна активність із К-індексом 2,7
- Магнітосфера залишатиметься у «зеленій зоні» без значного впливу на людей
- Прогноз може змінюватися через регулярне оновлення даних
За даними NOAA Space Weather Prediction Center, К-індекс у вівторок, 7 квітня становитиме 2,7. Це відповідає «зеленому» рівню та свідчить про слабкі коливання магнітного поля Землі.
Такі показники вважаються близькими до норми й не формують повноцінної магнітної бурі.
Чи вплине геомагнітна активність 7 квітня на самопочуття та чутливу техніку?
Фахівці зазначають, що подібна активність зазвичай не спричиняє відчутних змін у стані здоров’я більшості людей і не створює ризиків для техніки.
Магнітосфера перебуватиме у відносно спокійному стані, без різких збурень.
Нагадаємо також, що дані про сонячну активність оновлюються кожні три години. Тому навіть стабільний прогноз може змінюватися протягом доби. Тому рекомендується стежити за останніми оновленнями.
Як вимірюють геомагнітну активність
Шкала К-індексу варіюється від 0 до 9: чим вищий показник, тим сильніший вплив на магнітне поле Землі.
Таким чином, 7 квітня мова йде лише про слабкі коливання, які не мають суттєвого впливу, але залишаються важливими для моніторингу космічної погоди.
Читайте також:











