Хоча збулася заповітна мрія Чарльза (у російській транскрипції він роздвоюється на «Карла» в королівській іпостасі і «Чарльза» як принца) — правити Британією, він залишається в тіні двох жінок, уже покійних. Багато хто досі сприймає його, насамперед, як «сина Єлизавети II» та «колишнього чоловіка Діани».
4 цікаві факти про короля Британії
Карл став першим претендентом на королівський трон із 6 лютого 1952 року. Коли королева Єлизавета II зійшла на трон, її старшому синові було 3 роки. Писали, що в юності він навіть міг крикнути на рідного батька, герцога Единбурзького, під час суперечки: “Не забувай, що перед тобою майбутній король!”
У школі король не лагодив з однолітками і не міг освоїти точні науки. Незважаючи на те, що Карл брав участь у всіх видах самодіяльності, однокласники його прийняли далеко не відразу, за незвичну зовнішність вони називали його Великі Вуха та Дамбо. У школі юному Чарльзу важко давалися точні науки: іспит з математики в середній школі Чарльз склав лише з третього разу.
У короля Британії з дитинства непростий характер. Якось його не пустили на вечірку з дорослими, і він намагався підслухати, про що говорять гості, приклавши вухо до штепсельної розетки.Очевидно, що бунтарською вдачею в нього пішов і молодший син, принц Гаррі, який раніше регулярно потрапляв у гучні скандали.
У Карла III великі “фермерські” руки”. У спадкоємця британського трону величезні руки. Про це навіть якось говорила Єлизавета II: “У нього великі руки, але красиві, з довгими пальцями – зовсім не як мої і точно не схожі на батьківські”.