Але фахівці стверджують, що краще придумати інші способи сушки, ніж вивішувати мокру білизну в житловому приміщенні.
Експерти назвали кілька небезпечних для життя захворювань, які можуть викликати вологі речі.
Розвиток грибків
При підвищенні вологості та відсутності великої кількості свіжого повітря або протягу, в теплій кімнаті з’являється цвіль. Вона складається з багатьох грибків, які збираються разом і починають активно розповсюджуватися по стінах, кафелі, плінтусах, підлозі, підвіконні, полиці. Одним словом, під удар потрапляє все приміщення.
Цвіль розноситься повітрям по кімнаті, потрапляє в дихальні шляхи людини і тварин, призводячи до зараження домочадців. Патогени негативно впливають на весь організм: страждають легкі, бронхи, пазухи носа, горлянка, мозок, травна і нервова системи.
При появі неприємних відчуттів необхідно терміново звернутися до лікаря. Крім того, потрібно очистити приміщення від цвілі, з якої буває складно справитися самостійно. Краще викликати клінінгову службу, щоб повністю побачити будинок.
Алергія
У вологому середовищі активно розмножуються різні алергени: мікроорганізми, грибки, бактерії, які призводять до появи досить неприємних і небезпечних симптомів. Людина може відчути слабкість, з’являється нежить, сльозотеча, кашель. Дихання може бути затяжне аж до душі.
завантаження…
При перших симптомах захворювання потрібно вийти на свіже повітря, зайняти зручне положення і викликати лікаря. Своєчасна медична допомога поставить хворого на ноги, але все одно в квартиру не можна заходити до тих пір, поки приміщення не буде очищене.
Зниження імунітету
Від вологої білизни може постраждати захисна система організму, особливо якщо вона вже була ослаблена будь-якими захворюваннями. Значно підвищується ризик розвитку ангіни, застуди і грипу, тому що дихати доводиться надто вологим повітрям.
Отруєння хімікатами
При використанні неякісного порошку велика ймовірність отримати отруєння токсинами, які входять до складу засобу, що чистить.
Серед основних симптомів захворювання можна виділити наступні:
- нудота, блювання;
- слабкість;
- запаморочення;
- задишка;
- кашель;
- спазми в шлунково-кишковому тракті.
У такому разі потрібно негайно звернутися до клініки, зробити промивання та прийняти препарати від хімічних отруєнь. Діяти дуже терміново, щоб пацієнту не стало гірше.
Способи сушіння білизни
Насамперед необхідно подбати про те, щоб у кімнаті завжди було багато свіжого повітря. А також важливо вибирати таку пральну машину, в якій є функція сушки. Така техніка допомагає практично повністю висушити речі. Набагато корисніше для здоров’я вивішувати білизну на вулиці або на балконі. Навіть якщо немає спеціальних вірьовок, можна придбати сушарку і поставити її за межами житлового приміщення.
Нагадаємо, ми розповідали, як швидко почистити кран від нальоту та водного каменю.