Дієтолог Людмила Гончарова розповіла про правильне вживання сала і назвала найкорисніше.
Варене сало втрачає свої властивості
Експертка наголосила, що лише в сирому вигляді сало має корисні властивості.
– Копчене, варене або будь-яке інше сало втрачає свої властивості, бо жири змінюють свою біохімічну структуру, – зазначила вона.
Також Людмила Гончарова додала, що краще вибирати смачне і натуральне сало, не зважаючи на його зовнішній вигляд. Ідеальним буде продукт без м’ясних прожилок. Дієтолог пояснила чому – бо саме в таких шарах м’яса можуть бути небезпечні мікроорганізми, які не зникнуть після додавання солі. Вбити паразитів можна, лише піддавши сало термічній обробці – зварити або прокоптити при високій температурі.
Найкращий рецепт приготування сала
Експертка поділилася своїм улюбленим рецептом приготування корисного продукту. Вона радить вибрати гарне сало і самостійно нашпигувати часником, потім натерти сумішшю солі і пряних трав, покласти в каструлю або миску, неодмінно шкіркою донизу, щедро присипати сіллю і додати кілька лаврових листочків. Не забудьте придавити кришку каструлі пресом і дайте промаринуватися так три тижні.
В результаті ви отримаєте смачне сало, а головне – цілком безпечне, натуральне і корисне.
Дієтолог додала, що їсти сало треба не з чимось, а як самостійний продукт – не вприкуску з хлібом і борщем.
Сире сало нарізається тонко, їсти його треба з зеленню, зеленим огірком або листям салату. Вона також зазначила, що денна доза вживання сала – 50 грамів – це максимум.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що в Україні з’явилося штучне сало.
Джерело: Аgronews.ua