No menu items!
Пятница, 24 сентября, 2021
ГлавнаяНовостиПапа с тревогой следит за событиями на востоке Украины

Папа с тревогой следит за событиями на востоке Украины

18 апреля Папа Римский Франциск снова приветствовал верных из окна Апостольского дворца. Глава Католической Церкви произнес воскресную проповедь, в которой выразил свою обеспокоенность обострением ситуации на Донбассе, призвал способствовать миру и предотвратить эскалацию насилия.

«З тривогою слідкую за подіями на окремих теренах східної України, де протягом останніх місяців збільшилася кількість порушень режиму припинення вогню, з неспокоєм слідкую за зростанням воєнної діяльності.

Будь ласка, наполегливо прошу запобігти зростанню напруження, щоби, навпаки, здійснювалися жести, спроможні підтримувати взаємну довіру та сприяти примиренню та мирові, які дуже потрібні та дуже бажані. Щоби була взята до серця також важка гуманітарна ситуація, в якій живе місцеве населення, якому висловлюю свою близькість і за яке заохочую вас молитися. Помолімося разом», – сказав Папа Франциск, промовляючи після недільної молитви «Царице Неба» до вірних, які зібралися на площі Святого Петра у Ватикані, проказавши разом з ними окрему молитву в цьому намірі.

папа римский

Vatican News

Фото: Vatican Media

Новое на сайте