Долина Центр
Самое популярное


Обираємо ємності для розсади

20 янв. 2020 16:07 | №100 0 195 0

Для вирощування розсади овочевих культур підходять терміни з початку березня до початку квітня. Посіяти насіння овочевих культур можна практично в будь-якому контейнері, за умови, що він завглибшки не менше 5-6 см і має в дні дренажні отвори. Можна вирощувати розсаду в баночках від йогурту, коробках від «Аріеля», соків, пластикових або паперових склянках з попередньо зробленими в денцях отворами для стоку води.

Відмінний варіант – фабричні лотки-касети, які зроблені спеціально для вирощування розсади. Не забувайте захистити підвіконня від затікання води – використовуйте спеціальні піддони або пристосовані ємності.

«Самозволожувальні» ємності можна зробити з пластикових пляшок. Для цього пляшку розрізають навпіл, в пробці шилом роблять отвір, в яке протягують товсту вовняну нитку так, щоб вона висіла на 10 см з кожного боку. Нижню частину пляшки наполовину наповнюють водою. На верхню частину накручують пробку з ниткою, перевертають пробкою вниз і опускають в нижню частину пляшки, ніби вставляючи одну ємність в іншу. Потім горщик, який у нас вийшов, наповнюють ґрунтосумішшю і сіють насіння. Такі ємності будуть особливо зручні для розсади огірків, кабачків.

Добавить комментарий

Добавить комментарий

Соблюдайте правила комментирования. При несоблюдении, Вы можете быть забанены.

Если Вам надоело каждый раз вводить капчу – потратьте один раз две минуты и станьте полноправным участником соцсети "На пенсии", а главное комментируйте, без всякой капчи, сколько хотите.

Загрузка