Сторінка видання «На пенсії» у фейсбуці швидко зростає – і вже налічує 50 тисяч підписників!
Ми щодня разом с сайтом та газетою «На пенсії» розповідаємо про головні теми всіх пенсіонерів України: як отримати гідну пенсію, як відстояти свої права у Пенсійному фонді України, даємо всю можливу інформацію по соціальних виплатах та корисні поради самого різного напрямку.
Наш фейсбук читають та дивляться у всіх містах та населених пунктах України, в місяць це майже 2 млн переглядів, тисячі запитань від читачів та відповідей редакції.
Найбільшої активності серед наших читачів викликали відео. Так, у топ-3 найпопулярніших відео увійшли: про скасування приватизації, про індексацію пенсій і для кого вона проводилася неправильно, а також про те, як можна збільшити пенсію. Ці віде набрали більше мільйона переглядів кожне. Звісно, не обійшлося і без питань. Усім стараємося відповісти, долучаємо наших консультантів з пенсійних і юридичних питань. Усі відповіді публікуються на сторінках газети “На пенсії”, а також на сайті.
Ми дякуємо всім, хто вже з нами, за довіру! Приєднуйтесь й ви! Обіцяємо, що саме з нами вам буде цікаво, бо наш девіз – живемо! Й щодня саме це ми відчуваємо разом – живемо!
В Україні готуються до подорожчання частини медикаментів. Що треба знати?
Коли працюючим пенсіонерам перерахують пенсії у 2026 році і з якого місяця почнуть виплати.
У березні річна інфляція зросла до 7,9%, а комунальні послуги за рік подорожчали.
Які умови виходу на пенсію за вислугу років для педагогів у 2026 році, який стаж…
Позбутися жиру та пригорілого бруду можна без дорогих мийних засобів — достатньо продуктів, які вже…
Для багатьох автовласників в Україні пошук якісних запчастин подекуди стає справжнім квестом: то гарна якість,…