Ймовірно, у багатьох виникне цілком логічне питання: так, чули, був такий грузинський поет у 18-му столітті, не такий відомий, як Шота Руставелі, проте. Ну і яким, як кажуть, боком він до України?
Ви носите сумку в руках чи через плече? А, може, тримаєте її під пахвою? Як би там не було, ця дрібниця може розповісти про вас набагато більше, ніж ви думаєте.
21 червня — літнє сонцестояння, коли світловий день триває найдовше. Це не просто початок астрономічного літа, а день сили, повір’їв, магії та стародавніх обрядів. Дізнайтесь, що варто, а чого не радять робити у цей особливий час.
В Одесі відшуміло чергове незвичайне свято. "Зріла краса" - так називається фестиваль, який проходив в Одесі в Міському саду. Справжній фестиваль, організований та проведений Асоціацією пенсіонерів та ветеранів «Золота середина».
Шоу-бізнес часто асоціюється з яскравим світлом софітів, гучними оплесками та нескінченною гонитвою за увагою публіки. Але за кулісами блиску і слави існує інший світ — щирий, справжній, людяний. У цій творчій реальності, де часто панують амбіції й конкуренція, справжня дружба — рідкість і цінність.
Вечірка з друзями — це завжди про сміх, емоції та спільні враження. Але щоб атмосфера була справді незабутньою, потрібен той самий «інгредієнт Х», який об’єднує всіх гостей, ламає кригу між незнайомцями й запускає струмок веселощів.
Настільні ігри — це більше, ніж просто розвага. Вони об'єднують людей, розвивають логіку, креативність, навички спілкування і стратегічне мислення. У час цифрових технологій повернення до таких ігор стає приємним і корисним способом провести час із друзями або родиною.
Всесвітній день вишиванки започаткували 19 років тому і традиційно відзначають у третій четвер травня. Цьогоріч святкування припадає на 15 травня. Кожен охочий може долучитися: варто просто одягнути цього дня вишиту сорочку.
Виявляється, що процес в’язання корисний для нашого мозку. Фахівці вважають, що він допомагає у профілактиці погіршення пам'яті та розумових здібностей.
71-річний львів’янин розпочав кар’єру у пенсійному віці і зумів стати ще однією живою візитівкою міста. Як колишній інженер-будівельник перетворився на фотомодель і актора?
Ви – пенсіонер, і мрієте навчитися танцювати, малювати, вивчити англійську або «подружитися» з інтернетом? Звертайтеся до університету третього віку. В яких містах вони існують і як можна скористатися їхніми послугами?
Чому одні діти стають повними копіями своїх батьків, а інші дуже схожі на бабусю або дідуся? Кому ми завдячуємо гарним густим волоссям, а від кого успадковуємо інтелект? Читайте, що кажуть генетики.
Японське аніме за останні кілька років набуло величезної популярності. Його дивляться всі: від малого до великого. Аніме — це не просто мультиплікація, це унікальне мистецтво, яке приваблює глядачів своїми сюжетами та різноманітністю жанрів.
6 квітня святкує свій 55-й день народження Ірина Білик. Ім’я співачки стало символом нової вітчизняної музики, а пісні вже десятиліттями надихають і зачаровують слухачів.
Ми продовжуємо знайомити вас з пам'ятними та ювілейними монетами, на яких викарбовано знаменитих особистостей і подій, що увійшли в історію України. Але є також монети, які відносяться до серії «Флора і фауна».
Людмила Данилюк із Новояворівська Львівської області виготовила ляльку-мотанку зростом дорослої людини. Таким чином жінка хотіла привернути увагу до стародавнього українського сакрального оберегу.