Вівторок, 3 Жовтня, 2023
ГоловнаНовиниМагнітні бурі на середу, 20 вересня: що на нас очікує

Магнітні бурі на середу, 20 вересня: що на нас очікує

Этот материал также доступен на русском языке
Магнітосфера Землі буде у збудженому стані. Чи очікуються цього дня геомагнітні бурі?

У середу, 20 вересня, магнітосфера Землі буде у збудженому стані, але при цьому суттєвих магнітних бур не очікується.

Протягом останніх 24 годин, як повідомляє meteoprog.com, сонячна активність була на помірному рівні. За останню добу на Сонці відбулися чотирнадцять спалахів класу С і два спалахи класу М, максимальним з яких був спалах класу М1,89.

Сонячні спалахи M-класу є середніми з великих спалахів. Спалах М1,89 може викликати невеликий рівень радіоперешкод на денній стороні Землі. Можливий сонячний радіаційний шторм.

Очікується, що у середу геомагнітне поле буде від спокійного до активного рівня. Сонячна активність, ймовірно, буде низькою із невеликою ймовірністю спалахів М-класу.

Сонячна активність на 20 вересня:

  • Вірогідність малого геомагнітного шторму – 10%
  • Вірогідність великого геомагнітного шторму – 1%
  • Вірогідність спалаху на Сонці М-класу – 20%
  • Вірогідність спалаху на Сонці Х-класу – 1%
  • Кількість сонячних плям – 40.

За даним сайту Метеоагент, магнітна буря продовжується і подовжується вже до 21 вересня. А в середу, 20 вересня, K-INDEX 5 (high) бурі відповідає високому рівню, і людям з хронічними захворюваннями, метеочутливим, потрібно уважніше ставитися до свого здоров’я.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

Нагадаємо, ми публікували прогноз геомагнітних бур на вересень 2023 року. Але треба пам’ятати, що Сонце непостійне, тому прогноз його активності може змінитися.

Нове на сайті