Ключові тези:
- 18 листопада в Україні зберігатиметься контрастна погода — від +17° на сході до мокрого снігу в Карпатах.
- Погіршення видимості, пориви вітру та періодичні дощі торкнуться більшості областей.
Синоптична картина 18 листопада залишиться неоднорідною. Циклон, що впливає на атмосферні процеси в Центральній Європі, принесе опади на захід країни, тоді як південь і схід отримають порцію тепла.
Згідно з даними сайту meteoprog.com у більшості областей вітер сягатиме 7–12 м/с із періодичними поривами до 20–25 м/с у гірських районах.
Центральний регіон
У Вінницькій області передбачається мінлива хмарність без істотних опадів. Температура вночі 4–9°, удень 11–15°. Західний та південно-західний вітер утримуватиметься в межах 7–12 м/с.
Черкащина матиме схожу картину: хмарність, локальні опади та температуру 4–9° уночі й до 15° вдень. На Кіровоградщині без опадів, удень до +16°. Полтавщина залишиться в зоні слабких атмосферних фронтів, тому опади малоймовірні; денний максимум до +16°.
У Дніпропетровській області можливий невеликий денний дощ. Температура зростатиме до 17°, однак вітер місцями посилюватиметься до 15–20 м/с.
Північний регіон
У Київській області прогнозують хмарність, уночі можливі короткочасні опади. Денна температура становитиме приблизно 11–13°.
Житомирська, Чернігівська й Сумська області перебуватимуть у зоні слабких дощових процесів. У середньому температура вдень становитиме 9–13°, вітер — до 12 м/с.
Західний регіон
Найбільш контрастні умови очікуються на заході. Львівщина отримає дощі, у горах можливий мокрий сніг. Температура вдень 2–7°, вітер у горах — до 25 м/с.
На Волині та Рівненщині домінуватиме дощова погода з аналогічними температурними показниками.
У Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областях збережуться короткочасні опади, місцями із переходом у мокрий сніг.
Івано-Франківська та Закарпатська області отримають порцію інтенсивних опадів, а у високогір’ї можливий мокрий сніг при денних значеннях 1–6°. Пориви в горах — до 20–25 м/с.
Східний регіон
На Харківщині та Луганщині синоптики прогнозують переважно ясну погоду, хоча місцями можливий невеликий дощ. Денна температура — 11–16°, у Донецькій області — до 17°. На всій території східних областей можливі пориви вітру до 20 м/с.
Південний регіон
Південь України залишатиметься найтеплішою частиною країни: у Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях температура вдень сягатиме 12–16°. Проте хмарність і місцеві дощі зберігатимуться протягом усього дня. Вітер переважатиме західний і південно-західний, місцями з поривами до 20 м/с.
В АК Крим синоптики прогнозують хмарність із локальними опадами на узбережжі. Температура підвищуватиметься до 16°, вітер подекуди посилюватиметься.
Читайте також:








