Ключові тези:
Команда Благодійного Фонду «Стабілізейшен Супорт Сервісез» спільно з міжнародною гуманітарною організацією CARE за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії запускає новий гуманітарний проект – «Життєво необхідна відповідь на потреби захисту та гуманітарні потреби потерпілого від конфлікту населення на Півдні та Півдні».
Проект охоплює три українські області.
та розрахований до 31 травня 2026 року.
Його мета — покращити доступ місцевих мешканців та внутрішньо переміщених осіб до необхідної допомоги: гуманітарної, юридичної та психологічної.
Менеджер проекту Ганна Ніколенко-Баєва прокоментувала нову ініціативку:
«Люди у південних регіонах України живуть за умов постійної загрози. Багато хто втратив близьких і вдома, але продовжує боротися. Ми хочемо підтримати їх — не лише надаючи матеріальну допомогу, а й працюючи з їхнім психологічним станом, допомагаючи відновити довіру та зв’язки у сім’ях».
Фонд планує тісно співпрацювати з місцевою владою, НКО та лідерами громад, щоб точніше визначити, кому необхідна допомога, та забезпечити її ефективний розподіл.
Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.
Який Новий рік без подарунків? Волонтерський центр "Гостинна хата" видає новорічні подарунки дітям. Розповідаємо, як…
Уже майже два роки українці отримують окрему платіжку за нову комунальну послугу — технічне обслуговування…
З січня 2026 року в Україні збільшується розмір прожиткового мінімуму, а це значить, що пенсії…
2026 рік, який пройде під знаком Коня, обіцяє бути динамічним і насиченим подіями. Кінь символізує…
У пенсіонерів часто виникає запитання: чи потрібно оцифровувати трудову книжку тим, хто вже отримує пенсію…
Затоплення квартири — одна з найпоширеніших побутових аварій у багатоповерхівках. Часто це призводить до значних…