Короткі тези:
Навіть за своєчасної оплати за газ може з’явитися борг – якщо неправильно вказані дані.
У полі “Призначення платежу” потрібно обов’язково вказувати номер рахунку, ПІБ та адресу.
Помилку можна виправити – для цього слід звернутися до Центру обслуговування клієнтів із підтвердженням оплати.
Більшість українців сплачують за газ за тарифом 7,96 грн за кубометр, який діє до 2026 року під час воєнного стану.
Своєчасного перераховування плати за газ може бути недостатньо для того, щоб не мати боргів за блакитне паливо. Дуже важливо також правильно заповнювати дані, щоб оплата доходила до постачальника.
На цьому наголошують у Харківській філії “Газмереж”.
Раніше ми розповідали, що до споживачів газу прийдуть з перевірками.
Щоб уникнути неприємних ситуацій, коли кошти за газ не зарахуються на рахунок клієнтів і утвориться заборгованість, потрібно обов’язково перевіряти внесення своїх даних у поле “Призначення платежу”. А саме:
Якщо припуститися помилки, сплачені кошти не вдасться ідентифікувати та зарахувати на особовий рахунок абонента.
Втім, навіть якщо допущено помилку, її можна виправити. Для цього потрібно якомога швидше:
Більшість побутових споживачів газу в Україні, а саме 98% (12,5 млн) обслуговує компанія “Нафтогаз”. Згідно з тарифом “Фіксований”, споживачі платитимуть до 30 квітня 2026 року 7,96 гривні за кубометр блакитного палива. Під час воєнного стану діє мораторій на підвищення тарифів на газ.
Читайте також:
Сублімована кава сьогодні є одним із найпопулярніших різновидів розчинної кави. Вона поєднує швидкість приготування з…
В Україні готують реформу пенсійної системи, частину змін можуть запровадити вже у 2027 році. Експерт…
Блокування карток - не новина, причому торкнутися це може не лише українців, які знаходяться в…
Великдень - одне з найголовніших свят для християн. У 2026 році християни східного та західного…
В Україні готують одразу кілька фінансових ініціатив для підтримки громадян. Крім раніше анонсованої доплати у…
Особи з інвалідністю III групи часто цікавляться, чи передбачені для них пільги на оплату житлово-комунальних…