Ключові тези:
Частина жителів Черкас можуть отримати щорічну одноразову грошову допомогу з міського бюджету до Дня знань у межах комплексної програми соціальної підтримки захисників державного суверенітету та незалежності України та членів їхніх сімей. Оголошено про старт прийому заявок.
Раніше ми розповідали, як отримати 10 800 гривень.
Грошова допомога на підготовку дітей до школи (по 6500 гривень на кожну дитину) надається родинам з дітьми шкільного віку:
Для отримання грошової допомоги потрібно подати заяву з пакетом документів до департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.
Довідки за телефонами:
Вас також можуть зацікавити новини:
Жир і бруд на кухні можна легко прибрати за допомогою простих і недорогих засобів, які…
Гранат вважають одним із найкорисніших фруктів, адже він багатий на антиоксиданти, вітаміни та мікроелементи. Водночас…
Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно є відкритою для громадян. Вона може…
Якою буде погода в Україні в суботу та неділю? Синоптики зробили детальний прогноз.
Чи буде магнітна буря в суботу. Експерти поділилися прогнозами. Що варто знати метеозалежним.
Правильна підготовка саду й городу до сильних морозів допоможе зберегти коріння, бруньки та корисні рослини…