Ключові тези:
На найближчому пленарному тижні український парламент розгляне проект про продовження воєнного стану та спільну мобілізацію в країні.
Про це повідомив народний депутат від фракції “Голос” Ярослав Железняк у своєму телеграм-каналі.
За його словами, це вже шістнадцяте голосування з цього питання з моменту запровадження воєнного режиму у лютому 2022 року.
Очікується, що обмеження буде продовжено на стандартний термін — 90 днів. Новий період охопить час із 7 серпня по 5 листопада 2025 року.
Воєнний стан і мобілізація залишаються ключовими заходами, що забезпечують функціонування оборони країни в умовах війни з Росією.
Вас також можуть зацікавити новини:
В Україні не скасують військовий збір після завершення війни. Парламент підтримав продовження його дії ще…
В Україні переписали правила для боржників: у яких випадках можна втратити єдине житло і кого…
Чоловік приховав важливі дані в декларації й роками отримував допомогу від держави. Суд виніс вирок.
Держава розширила перелік працівників, які можуть отримати одноразову виплату 20 тисяч гривень. Заявки на допомогу…
Чому Пенсійний фонд “не бачить” частину пенсіонерів і як повернути виплати — пояснюємо, що відбувається…
Першим отримувачам уже надійшли по 1500 гривень від держави. Коли їх отримають інші?