Що ми розповімо:
Нагадаємо, ми розповідали, що карткові перекази українців перевіряють та блокують картки: про що потрібно знати кожному.
В Україні діють певні обмеження на зняття готівки із банківських рахунків. Максимум, на який може розраховувати клієнт, – це 100 тисяч гривень на добу з одного рахунку при зверненні до каси банку. Однак при знятті через банкомати або POS-термінали ліміти можуть бути іншими, все залежить від конкретної установи.
Крім того, потрібно враховувати: якщо частину суми було вже знято, наприклад, через банкомат, то доступний ліміт, що залишився, в касі автоматично зменшується на цю суму.
Ось як розподіляються ліміти у найбільших банках України:
Через банкомат можна знімати по 20 тисяч гривень кожні 3 години. Загальний добовий ліміт – 100 тисяч. Якщо картка іншого банку, то за одну операцію можна знімати не більше 20 тисяч гривень.
Через банкомати та POS-термінали клієнти можуть отримати не більше ніж 50 тисяч гривень на день. При зверненні до каси – до 100 тисяч гривень з одного рахунку.
Дозволено знімати по 25 тисяч гривень кожні 3 години через банкомати. Добовий ліміт складає 100 тисяч.
Ліміти тут залежать від типу картки. З дебетової (так званої “чорної”) та кредитної (“білої”) можна знімати по 100 тисяч гривень на добу з кожною. Однак варто пам’ятати: Monobank не має власних банкоматів, тому клієнти повинні враховувати умови банку, через банкомат якого вони переводять у готівку кошти.
Важливо: здебільшого комісія за зняття готівки не стягується, але завжди перевіряйте інформацію на екрані банкомату — можуть бути винятки.
Читайте также:
1 липня очікується невеликий дощ на Луганщині, на решті територіях без опадів.
Кабмін затвердив важливу ухвалу, яка змінить повсякденне використання мобільного зв'язку: боротьба зі спамом, нові права…
Православний церковний календар на липень 2025 року допомагає віруючим стежити за всіма святами, постами чи…
Запалення апендикса — не та ситуація, коли можна чекати. Біль може тимчасово вщухнути, але це…
Українські пенсіонери отримують менш як третину від середньої зарплати — удвічі менше, ніж у країнах…