В понеділок, 7 квітня, суттєвих магнітних бур на Землі не очікується.
Протягом останніх 24 годин сонячна активність була на низькому рівні. За останню добу на Сонці відбулися п’ять спалахів класу С та один спалах М1.
Сонячні спалахи M-класу є середніми з великих спалахів. Спалах М1 може викликати невеликий рівень радіоперешкод на денній стороні Землі. Також можливий сонячний радіаційний шторм.
Очікується, що в понеділок геомагнітне поле буде від тихого до активного рівня. Сонячна активність, імовірно, буде помірною з невеликою ймовірністю спалаху класу X.
Фахівці сайту Метеоагент також відзначають досить спокійний стан магнітосфери Землі – K-INDEX 4.
Для того, щоб легше орієнтуватися в графіках, можна взяти за основу робочу класифікацію і самим визначати для себе рівень сонячного шторму та рівень можливого впливу на ваш організм.
Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.
Нестійка мінлива погода також впливає на самопочуття – мігрені, некомфорт для гіпер- та гіпотоніків, хмарність впливає на настрій та працездатність.
Дуже важливо у дні з магнітними бурями та напередодні приділяти особливу увагу здоров’ю:
Раніше ми давали прогноз магнітних бур у квітні 2025 року – небезпечні дні у квітні 2025: прогноз магнітних бур на місяць
Джерело: Метеопрог
У п’ятницю, 27 лютого 2026 року, потужних магнітних бур на Землі не прогнозують. Водночас на…
Активна участь у житті онуків сповільнює когнітивне старіння. Дослідження доводить: не просто зустрічі, а різноманітна…
В Україні шириться нова шахрайська схема з виплатою “компенсації” 2200 гривень за відключення електроенергії. В…
Банківські картки мають обмежений термін дії і вимагають періодичної заміни. У «ПриватБанку» пояснили, коли слід…
Щовесни садівники знову ставлять собі те саме запитання: чи потрібно білити дерева у березні? Думки…
Тисячі українських родин втратили житло внаслідок російських обстрілів і досі не отримали компенсації. Держава запустила…