Усі секрети та особливості розповіли у компанії Текстиль-Контакт, яка 30 років займається продажем тканин.
Раніше ми розповідали, чи потрібно вивертати речі під час прання.
Спальні набори можуть бути виконані і з натуральних і синтетичних волокон. Тому перед тим, як приступати до прання, ознайомтеся зі складом тканини на етикетці.
Перше прання нового сатинового комплекту слід провести при температурі до 40 градусів. Надалі допускається 60 градусів. Щоб зберегти насичений колір, наволочки і підковдри краще вивертати. Не слід одночасно класти в барабан текстиль із синтетичних волокон.
Цю тканину обирають ті, хто любить тонку, легку бавовняну тканину. Водночас це не заважає їй бути досить міцною для пошиття спальних комплектів. Перевагу такого вибору – тканина не дає усадки, а малюнок на ній не втрачає колір.
Перед основним пранням постіль з попліну рекомендується замочити в холодній воді. Потім прати при 40 градусах на делікатному режимі.
Бязь – лідер серед тканин для виробництва текстилю для сну. Температура прання для такої білизни становить 30-60 градусів. Не слід використовувати ополіскувач або кондиціонер. Комплект із бязі може залишатися дещо зім’ятим після прання і сушіння. Якщо вирішите його прасувати, робіть це доки тканина ще волога і з лицьового боку.
Білу лляну постіль можна прати за температури 90 градусів, тоді як кольорову – 40-60 градусів. Підійде порошок з вибілюючими складовими. Часто такі комплекти потребують прасування.
Хоча шовк і натуральна тканина, але через свою делікатність потребує прання при температурі 30 градусів. Порошок краще замінити гелем. Опцію віджиму не варто використовувати.
Ззовні бамбукова постіль може нагадувати шовкову. Вона приємна до тіла, але не ковзає і майже не мнеться. Але так само потребує особливого догляду. Періть такі комплекти за температури 30 градусів, без відбілювача та кондиціонера.
Новий комплект білизни перед першим використанням слід випрати. Достатньо буде швидкого режиму прання за температури 30-40 градусів з мінімальним використанням пральних засобів.
Вибір режиму прання постільної білизни залежить від типу тканини, з якого вона виготовлена. Якщо це натуральна тканина, то їй підійде режим «бавовна». Для більш делікатних бавовняних тканини, шовку і бамбуку, краще і режим прання обирати «делікатний» або «ручне прання».
Якщо користуєтеся синтетичними комплектами, або такими, що містять значний відсоток синтетичних волокон обирайте режим «синтетика» не вище 40 градусів. Інакше тканина покошлатиться, втрать структуру і колір.
Читайте також:
При виборі тротуарної плитки більшість покупців насамперед звертають увагу на зовнішній вигляд: форму, колір, фактуру.…
Тепла погода чи знову заморозки і сніг? Чого очікувати українцям у суботу? Синоптики зробили детальний…
Чи буде магнітна буря в суботу. Експерти поділилися прогнозами. Що варто знати метеозалежним.
Домашня ковбаса готується дуже просто і швидко! Не вірите? Переконайтеся в цьому самі!
Полуниця може бути красивою, стиглою, але на смак – як лимон? Розповідаємо, як цього уникнути.
Комунальні тарифи в Україні продовжують зростати. Зокрема, виріс тариф на прибирання прибудинкової території. Та чи…