Відкрито донабір на отримання цільової грошової допомоги в рамках програми “Тепло вдома” для мешканців Харкова, Запоріжжя та Сум. Раніше ми розповідали, що внутрішнім переселенцям по всій країні є нова програма грошової допомоги.
Грошова допомога у розмірі 289,50 доларів (близько 11 936,81 гривні, залежно від курсу) як компенсацію за електроенергію перераховуватимуть на абонентський рахунок одержувача через постачальників теплоенергії.
Отримати виплати можуть мешканці Харкова, Запоріжжя та Сум із таких категорій:
2. Друга черга пріоритетності – домогосподарства з однією головою/годувальником та самотні матері/батьки:
3. Третя черга пріоритетності – домогосподарства з двома годувальниками:
4. Четверта черга пріоритетності – домогосподарства з двома годувальниками:
5. П’ята черга пріоритетності – інші домогосподарства, які не можуть забезпечити задоволення базових потреб та досягти рівня прожиткового мінімуму.
Щоб отримати грошову допомогу, потрібно до 6 січня заповнити онлайн-заяву за посиланням (тільки якщо ви не заповнювали її на попередньому етапі):
Вас також можуть зацікавити новини:
Тепла погода чи знову дощ? Чого очікувати українцям у суботу та неділю? Синоптики зробили детальний…
Чи буде магнітна буря в суботу. Експерти поділилися прогнозами. Що варто знати метеозалежним.
Для людей похилого віку важливо мати в домі домашніх улюбленців. Відомо, що собаки — найвірніші…
Солодка, хрумка, велика – саме такою ми хочемо бачити моркву з власного городу. Розповідаємо, як…
Форшмак – ідеальна намазка для бутербродів. Спробуйте спрощений варіант із сардин, для приготування всього за…
Частина українців зможуть відпочивати значно довше. Роз'яснення міністерства.