Новини

Внутрішнім переселенцям по всій країні доступна нова програма грошової допомоги

Із середини січня 2025 року стартує нова програма грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб, а саме надання субсидії на оренду житла. І якщо спочатку йшлося лише про дев’ять сфер програми програми, то тепер її вирішили розширити на всі регіони країни.

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства соціальної політики України.

Раніше ми розповідали, чому «1000 гривень Зеленського» так важко отримати.

Окрім збільшення кількості областей, які беруть участь у програмі, також зменшили необхідний поріг витрат на оренду житла – якщо раніше йшлося про перевищення 30% сукупного доходу домогосподарства, то зараз його змінили на 20%.

Розмір субсидії на оренду житла розраховуватимуть для кожної сім’ї індивідуально за аналогією зі звичайною субсидією. На розмір впливатиме кількість осіб у сім’ї, рівень доходу, вартість оренди житла у різних регіонах.

Обов’язковою умовою отримання субсидії є договір про оренду житла.

Вас також можуть зацікавити новини:

Новое на сайте

  • Новини

Хто з жінок може отримати одноразову допомогу понад 33 тис. грн та як її оформити

Українки, які присвятили себе великій родині, мають право на солідну фінансову підтримку від держави у…

28/05/2026 07:31
  • Новини

Чи існують безкоштовні квитки «УЗ-3000» та як їх придбати: пояснює Укрзалізниця

Пасажири стикаються із труднощами під час оформлення квитків безкоштовних квитків за програмою «УЗ-3000» . Багато…

28/05/2026 07:01
  • Суспільство

ВПО хочуть підвищити виплати: у парламенті вимагають індексації – що відомо

У Верховній Раді ініціювали перегляд державної допомоги для внутрішньо переміщених осіб через зростання цін та…

28/05/2026 06:30
  • Новини

Як записатися на прийом в ПФУ онлайн та чому це заощадить ваш час

Щоб потрапити на консультацію до фахівців Пенсійного фонду України, більше не потрібно стояти в живих…

28/05/2026 06:01
  • Новини

Українці ризикують втратити номер Київстар: оператор пояснив важливе правило

Абонентка, яка користувалася одним мобільним номером понад 15 років, втратила до нього доступ після тривалої…

28/05/2026 05:33
  • Новини

Як старіти без хвороб: вчені виявили корисну звичку, що продовжує молодість

Здорове життя без виснажливих дієт, дорогих біодобавок та експериментів над собою цілком можливе. Для цього…

28/05/2026 05:01